کد خبر 12242
۲۳ اسفند ۱۴۰۱ - ۱۵:۰۵

بشیری:

ضرورت تلاش تیم اقتصادی دولت برای تقویت ارزش پول ملی در جهت حمایت از اقشار کم درآمد

ضرورت تلاش تیم اقتصادی دولت برای تقویت ارزش پول ملی در جهت حمایت از اقشار کم درآمد

نماینده مردم پاکدشت در مجلس ضمن ارزیابی مثبت از اقدام دولت در جهت کاهش قیمت سکه و ارز از تیم اقتصادی دولت خواست تا با تقویت ارزش پول ملی از اقشار کم درآمد جامعه حمایت کند.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری نمایندگان ما، فرهاد بشیری در نشست علنی امروز (سه شنبه، 23 اسفند ماه) مجلس شورای اسلامی ضمن گرامیداشت یاد شهدا و سالروز تأسیس بنیاد شهید و امور ایثارگران گفت: توافق ایران و عربستان اقدام شایسته‌ای است، جا دارد از دستگاه دیپلماسی و شورای عالی امنیت ملی و مسئولان عراق، عمان و چین که در این زمینه تلاش کردند قدردانی کنیم.

نماینده مردم پاکدشت در مجلس ادامه داد: این مدل توافقات بسیار مطلوب بوده و خیلی از فرصت های خباث‌آلود استکبار جهانی و دشمنان ملت ایران را از بین خواهد برد بنابراین به دستگاه دیپلماسی تأکید می‌کنم با حفظ عزت، حکمت و مصلعحت در خصوص ارتباطات بیشتر با سایر کشورها به ویژه همسایگان اقدام کند.

وی تصریح کرد: تیم اقتصادی دولت باید تلاش کند اقدامات فوری به ویژه در خصوص تقویت ارزش پول ملی و کاعش قیمت ارز و سکه انجام شود. با عنایت به اینکه در این ایام شیب نزولی کاهش قیمت ارز و سکه برای ساماندهی این بازار آغاز شده است می طلبد اقدامات فوری‌تری در این زمینه انجام شود.

بشیری تأکید کرد: اقتصاد کشور به خصوص اقشار حقوق بگیر، کارگران، بازنشستگان و کارمندان نیاز به حمایت دارد چرا که سرمایه‌های مردم با کاهش ارزش پول ملی دود می‌شود.

انتهای پیام 

کد خبر 12242

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 11 =