کد خبر 12768
۳۱ فروردین ۱۴۰۲ - ۱۶:۲۷

عباس پور:

اگر خودروسازان به تعهد خود عمل نکنند، از نظر قانونی و شرعی حرام است

اگر خودروسازان به تعهد خود عمل نکنند، از نظر قانونی و شرعی حرام است

سخنگوی کمیسیون صنایع و معادن مجلس تاکید کرد: وزارت صمت باید ایران خودرو را ملزم کند که خودورهای ثبت‌نامی در طرح یکپارچه عرضه خودرو را تا انتهای امسال به مردم تحویل دهد.

به گزارش نمایندگان ما، روح اله عباس پور سخنگوی کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی درباره بدقولی ایران خودرو در زمان تحویل خودروهای ثبت نام شده در طرح یکپارچه عرضه خودرو، گفت: از آنجاکه در اواخر سال ۱۴۰۱ اعلام شد که هر فردی در طرح مذکور ثبت‌نام کند، می‌تواند تا پایان سال ۱۴۰۲ خودرو خود را تحویل بگیرد، خودروسازان باید در این بازه زمانی مقرر به تعهد خود عمل کنند زیرا اگر به تعهد خود عمل نکنند، از نظر قانونی و شرعی حرام است.

خودرو

نماینده مردم بوئین زهرا و آوج در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه خودروسازان به مردم تعهد دادند و باید به این تعهد عمل کنند، افزود: این شرکت‌های خودروسازی باید ملزم شوند که خودرو را با قیمت مناسب و در موعد مقرر به مردم تحویل دهند.

وی شرط واریز بخشی از قیمت خودرو برای شرکت در طرح یکپارچه‌ عرضه خودرو را نادرست دانست و ادامه داد: با این شرط فرصت از افرادی که توان مالی بالایی ندارند، گرفته می شود و در واقع خودرو دوباره نصیب دلالان می‌شود.

سخنگوی کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه ایران خودرو باید در موعد مقرر و براساس تعهدات خود خودروهای ثبت‌نامی را به مردم تحویل دهد،  تصریح کرد: وزارت صمت باید ایران خودرو را ملزم کند که خودورهای ثبت‌نامی را تا انتهای امسال به مردم تحویل دهد.

انتهای پیام

کد خبر 12768

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 9 =