کد خبر 13120
۱۶ اردیبهشت ۱۴۰۲ - ۰۱:۳۵

حق وردی:

تیم های امدادی و خدمات رسان در حالت آماده باش کامل هستند

تیم های امدادی و خدمات رسان در حالت آماده باش کامل هستند

نماینده مردم شهریار، قدس و ملارد در مجلس، گفت: تیم های ارزیابی هلال احمر و اورژانس به مناطق مختلف زلزله زده در شهرستان ملارد اعزام شده اند که بر اساس گزارش های ارائه شده آنها زلزله رخ داده صبح امروز خوشبختانه هیچگونه خسارتی به همراه نداشته است.

به گزارش نمایندگان ما، حسین حق وردی نماینده مردم شهریار، قدس و ملارد در مجلس شورای اسلامی در خصوص وقوع زلزله صبح امروز در شهرستان ملارد پس از تشکیل جلسه ستاد مدیریت بحران، گفت: تیم های ارزیابی هلال احمر و اورژانس به مناطق مختلف زلزله زده در شهرستان ملارد اعزام شده اند که بر اساس گزارش های ارائه شده در نشست مدیریت بحران، زلزله رخ داده صبح امروز خوشبختانه هیچگونه خسارتی به همراه نداشته است.

نماینده مردم شهریار، قدس و ملارد در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه گزارش هایی از خسارت جزئی و پس لرزه ای تا کنون ارائه نشده است، عنوان کرد: تمامی تیم های امدادی و خدمات رسان مرتبط در حالت آماده باش کامل هستند و آمادگی لازم را دارند.

صبح امروز (جمعه ۱۵ اردیبهشت ماه) زلزله ای به بزرگی ۳.۹ ریشتر در ساعت ۱۰ و ۲۸ دقیقه در عمق ۸ کیلیومتری زمین با مرکزیت شهر ملارد شهرستان های ملارد، شهریار و قدس را به لرزه درآورد و این زلزله در مناطقی از استان‌های البرز و تهران نیز احساس شد.

انتهای پیام

کد خبر 13120

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 10 =