کد خبر 13292
۲۲ اردیبهشت ۱۴۰۲ - ۱۲:۳۳

رحیمی مظفری:

عدم پایبندی به تعهدات فراکسیونی بدعهدی با مردم است

عدم پایبندی به تعهدات فراکسیونی بدعهدی با مردم است

عضو فراکسیون انقلاب اسلامی همفکری و تمکین از آرای فراکسیونی را یکی از ملزومات رسیدن به اهداف فراکسیون انقلاب دانست وگفت: وقتی در یک فراکسیون یا تشکلی، کنار یکدیگر می‌نشینیم و تصمیم می‌گیریم مشکلی را با همبستگی با هم حل کنیم، هیچ وقت نمی‌توانیم مانند هم فکر کنیم و تصمیم بگیریم بلکه باید تجمیع و برگزیده نظرات را انتخاب کنیم و برمبنای آن برای خدمت به مردم قدم برداریم.

به گزارش نمایندگان، عبدالعلی رحیمی مظفری عضو فراکسیون انقلاب اسلامی مجلس شورای اسلامی گفت: این مجلس به نام «مجلس انقلابی» مطرح شد و رآی آورد. مقام معظم رهبری چندین بار تاکید کردند که «این مجلس انقلابی ترین مجلس بعد از انقلاب است»؛ لذا این توقع وجود دارد که فراکسیون انقلاب که اکثریت است، با همبستگی کامل حرکت کند.

عضو فراکسیون انقلاب اسلامی مجلس یادآور شد: وقتی برخی از اعضای فراکسیون به این جمع بندی می‌رسند که چون برخی از نظراتشان در فراکسیون اعمال نشده پس باید از فراکسیون جدا ‌شوند، باید این نکته را مد نظر قرار دهند؛ اینکه ما تعهدی به فراکسیون داریم که این تعهد باید تا آخرین مرحله در کنار فراکسیون برای رسیدن به اهدافی که به مردم قول دادیم اجرایی شود.  

مظفری افزود: وقتی از اجماع فراکسیونی و تمکین به خرد جمعی گریز می کنیم، در حقیقت از تعهدی که قبل از ورود به مجلس داشتیم، گریز زدیم و به مردم و وعده هایمان بد عهدی کرده ایم درحالی که ما به کسانی که با این عنوان به ما رای دادند، تعهد داریم.

انتهای پیام

کد خبر 13292

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 3 =