کد خبر 13338
۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۲ - ۱۳:۴۶

رهبر معظم انقلاب:

برای جذب کودکان و نوجوانان هر قدر می‌توانید از لحاظ کمیت و کیفیت کار کنید

برای جذب کودکان و نوجوانان هر قدر می‌توانید از لحاظ کمیت و کیفیت کار کنید

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای در جریان بازدید از نمایشگاه کتاب تهران، فرمودند: برای جذب کودکان و نوجوانان هر قدر می‌توانید از لحاظ کمیت و کیفیت کار کنید.

به گزارش نمایندگان ما، حضرت آیت‌الله خامنه‌ای صبح امروز (یکشنبه) با حضور در محل مصلی تهران از سی و چهارمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران بازدید کردند. رهبر انقلاب اسلامی در این بازدید ضمن گفتگو با ناشران و فعالان عرصه کتاب و قلم، در جریان تازه‌های نشر قرار گرفتند.

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای در جریان بازدید از نمایشگاه، فرمودند: برای جذب کودکان و نوجوانان هرچقدر می‌توانید از لحاظ کمیت و کیفیت کار کنید.

ایشان همچنین تاکید کردند: هنوز داستان‌های خارجی مربوط به کودک غلبه دارد که عیب بزرگی است.

گفتنی است برگزاری این رویداد مهم فرهنگی و بین‌المللی از سال ۱۳۶۶ در زمان ریاست جمهوری آیت‌الله خامنه‌ای آغاز شده و پس از آن در اکثر سال‌های برگزاری ایشان در نمایشگاه کتاب حضور یافته‌اند. بازدید رهبر انقلاب از سی و چهارمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب، پس از سه سال و باتوجه به پایان یافتن محدودیت‌های کرونایی در پنجمین روز برگزاری این نمایشگاه انجام شد.

مقام معظم رهبری، آخرین بار در اردیبهشت سال ۱۳۹۸ پیش از شیوع کرونا از نمایشگاه کتاب دیدن کرده بودند.

سی و چهارمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران که از بیستم اردیبهشت در مصلای امام خمینی (ره) تهران آغاز شده تا سی‌ام این ماه ادامه دارد و علاقه‌مندان کتاب می‌توانند از ساعت ۱۰ تا ۲۰ هر روز از آن دیدن کنند.

این خبر تکمیل میشود

انتهای پیام

کد خبر 13338

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 3 =