کد خبر 15000
۱۲ تیر ۱۴۰۲ - ۱۸:۲۷

نماینده کلیمیان در مجلس:

تمام آزادی‌خواهان با سیاست توهین به مقدسات مقابله کنند

تمام آزادی‌خواهان با سیاست توهین به مقدسات مقابله کنند

نماینده کلیمیان در مجلس در نامه‌ای سرگشاده‌ای در واکنش به هتک حرمت قرآن کریم گفت: از تمامی آزادی خواهان و موحدان خواستارم در کنار مسلمانان با سیاست پلید توهین به مقدسات و نفرت پراکنی مقابله کنند.

به گزارش نمایندگان، همایون سامه‌یح نجف‌آبادی نماینده کلیمیان در مجلس شورای اسلامی در نامه‌ای سرگشاده‌ای در واکنش به هتک حرمت قرآن کریم گفت: از تمامی آزادی خواهان و موحدان خواستارم در کنار مسلمانان با سیاست پلید توهین به مقدسات و نفرت پراکنی مقابله کنند.

متن این نامه به شرح زیر است:

«بار دیگر در سایه شوم حمایت استکبار جهانی و در ادامه ستیز سازمان یافته و هدفمند با ادیان الهی، گناه نابخشودنی اهانت به ساحت مقدس کتاب آسمانی قرآن کریم با مجوز رسمی کشور سوئد تکرار شد.

توهین به مقدسات دینی و اعمال رفتارها و مقررات اهانت آمیز، در تمام ادیان الهی امری مذموم بوده و غیرقابل تحمل است.

ارزش‌های دینی که برخاسته از فطرت الهی و نجات بخش بشریت است، همیشه باید مصون از تعرض، اهانت و دست اندازی باقی بماند.

تعرض به قرآن کریم، جنایتی است که به موجب آن، به آزادی و حق تفکر و ایمان تجاوز می‌شود و کاملا با تعهدات اخلاقی تمامی انسان در برابر آزادی تفکر و ایمان در تعارض بوده و خارج از قوانین و لوایحی است که آزادی افراد را در ایمان تضمین می‌کند و به حقوق آن‌ها احترام می‌گذارد و بی شک باعث جریحه دار شدن عواطف و احساسات دینی صدها میلیون مسلمان در سرتاسر گردیده است.

از تمامی آزادی خواهان و موحدان خواستارم در کنار مسلمانان با سیاست پلید توهین به مقدسات و نفرت پراکنی مقابله کرده و این اقدام نفرت انگیز که با هدف مذهب هراسی، ناامن سازی جهان، تقویت افراط گری و خشونت در جهان صورت می‌گیرد؛ مقابله کنند.»

انتهای پیام 

کد خبر 15000

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 16 =