کد خبر 15122
۱۹ تیر ۱۴۰۲ - ۱۰:۵۲

جدی به نمایندگان خبر داد

زمزمه واردات خودروی اسقاطی به جای خودروی کارکرده به کشور!

زمزمه واردات خودروی اسقاطی به جای خودروی کارکرده به کشور!

نایب رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس گفت: وزارت سمت و گمرک مراقبت کنند که خودروی اسقاطی و تصادفی به جای خودروی کارکرده به کشور وارد نشود.

علی جدی نایب رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی نمایندگان، با اشاره به تایید مصوبه مجلس درباره واردات خودروهای کارکرده با عمر کمتر از ۵ سال توسط مجمع تشخیص مصلحت نظام، گفت: وزارت صمت و گمرک باید بیشتر مراقب باشند.

وی افزود: هدف ما از واردات خودروی کارکرده، ایجاد تعادل در قیمت خودرو در بازار و بهره‌مندی اقشار ضعیف و متوسط از خودرو، با قیمت مناسب است.

نایب رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی، اظهار داشت: اگر ما مراقبت نکنیم و خودروی تصادفی و اسقاطی به جای خودروی کارکرده به کشور وارد شود، در واقع از هدفمان که عرضه خودرو با قیمت مناسب و کیفیت مطلوب به مردم است، دور شده‌ایم.

جدی خاطرنشان کرد: وزارت صمت و گمرکات کشور باید با دقت لازم نسبت به واردات خودروی کارکرده به کشور، نظارت داشته باشند تا خودروها با کیفیت و قیمت مناسب به دست مردم برسند.

به گزارش نمایندگان، پس از تصویب لایحه دو فوریتی واردات خودروهای کارکرده با عمر کمتر از ۵ سال به کشور در مجلس، مجمع تشخیص مصلحت نظام نیز با واردات خودرو به این صورت موافقت کرد.

انتهای پیام

کد خبر 15122

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 12 =