کد خبر 15766
۲۳ مرداد ۱۴۰۲ - ۱۷:۰۳

گودرزی:

لایحه تعطیلی دو روز آخر هفته ادارات زودتر در دستور کار مجلس قرار گیرد

 لایحه تعطیلی دو روز آخر هفته ادارات زودتر در دستور کار مجلس قرار گیرد

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی گفت: انتظار می رود هیأت رئیسه مجلس لایحه تعطیلی دو روز آخر هفته ادارات را هر چه سریعتر در دستور کار صحن مجلس قرار دهد.

به گزارش نمایندگان، حسین گودرزی در تذکری شفاهی در جلسه علنی امروز مجلس شورای اسلامی، خطاب به وزیر دفاع، بیان کرد: علی رغم اینکه چندبار به معاونین مربوطه تذکر داده‌ام، از خودتان درخواست می‌کنم با اعزام بازرس ویژه نسبت به رعایت قانون بومی‌گزینی در جذب‌های دو سال اخیر مجتمع صنایع دفاعی دورود و مجتمع کشت و صنعت سازمان اتکا در این مجتمع موضوع را بررسی و تصمیم‌گیری انقلابی کنید.

نماینده مردم دورود و ازنا در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: از سوی دیگر محیط زیست استان لرستان از صدور مجوز مثبت یا منفی استعلام شرکت فولاد که توسط بخش خصوصی در دورود در شرف احداث است، ممانعت می‌کند. انتظار داریم تصمیم عاجلی در این خصوص گرفته شود چرا که شهرستان دورود نیازمند اشتغال‌زایی است و بخش خصوصی تأمین سرمایه کرده و یک صنعت بزرگ را ایجاد می‌کند.

این عضو کمیسیون اجتماعی مجلس تصریح کرد: انتظار می رود هیأت رئیسه مجلس لایحه تعطیلی دو روز آخر هفته کارکنان ادارات را هر چه سریعتر در دستور کار صحن مجلس قرار دهد.

انتهای پیام

کد خبر 15766

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 0 =