کد خبر 15776
۲۴ مرداد ۱۴۰۲ - ۱۲:۵۱

پاک فطرت در تذکر شفاهی؛

حمله تروریستی به شاهچراغ (ع) هیچ ارزش نظامی ندارد

حمله تروریستی به شاهچراغ (ع) هیچ ارزش نظامی ندارد

نماینده مردم شیراز در مجلس با بیان اینکه حمله تروریستی به شاهچراغ (ع) هیچ ارزش نظامی ندارد، گفت: دشمن باید بداند این ترورها هیچ خللی در اراده مردم نسبت به انجام فرایض دینی ایجاد نخواهد کرد.

به گزارش  نمایندگان، علیرضا پاک فطرت در نشست علنی امروز (سه‌شنبه 24 مرداد ماه) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی خود ضمن محکوم کردن حمله تروریستی به شاهچراغ (ع) گفت: دشمن باید بداند این ترورها هیچ خللی در اراده مردم نسبت به انجام فرایض دینی ایجاد نخواهد کرد.

نماینده مردم شیراز و زرقان در مجلس ادامه داد: مردم شیراز در دهه اول محرم امسال با بیش از 500 هیأت مذهبی در سراسر شهر به عزاداری پرداختند و هر شب بعد از نماز مغرب و عشاء تا اذان صبح در هیأت‌های عزاداری با نظم خاصی سینه‌زنان وارد حرم می‌شدند لذا طبیعی بود که دشمن نمی‌توانست این همه شور حسینی را ببیند.

وی تأکید کرد: این نوع ترورهای کور هیچ ارزش نظامی ندارد، همچنین داعش در وقت نماز به نمازگزاران حمله کرد و این نشان از ضعف و پلیدی این گروه تروریستی دارد. جا دارد از هیأت‌های مذهبی تشکر کنم که برای زنده نگه داشتن عاشورا با تمام توان و 24 ساعته پای کار بودند و تمام داشته‌های خود را پای کار آوردند و در سراسر شهر موکب داشتند تا پذیرای عزاداران حسینی باشند.

پاک فطرت با تشکر از پرسنل حفاظت و پرسنل انتظامی حرم شاهچراغ بیان کرد: این پرسنل به موقع وارد عمل شدند و اجازه ندادند که تروریست وارد صحن مطهر حرم شود.

عضو کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری مجلس در تذکری به وزیر کشور گفت: وزارت کشور باید در کنترل مرزهای شرقی کشور دقت بیشتری به عمل آورد و اجازه ندهد اتباع بیگانه بدون مدارک معتبر وارد کشور شوند. جناب وزیر کشور اقتصاد کلانشهر شیراز از طریق توریسم فرهنگی، مذهبی و درمانی است لذا با این اتفاقات اقتصاد شرق نابود خواهد شد و نتیجه آن بیکاری و فقیر شدن مردم شیراز خواهد بود، بنابراین لطفاً به وظایف خود به درستی عمل کنید.

انتهای پیام

کد خبر 15776

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 10 =