کد خبر 16023
۲۰ شهریور ۱۴۰۲ - ۱۲:۵۳

محمودوند:

مافیای کنکور دانش آموزان، خانواده‌ها و والدین را نابود کرد

مافیای کنکور دانش آموزان، خانواده‌ها و والدین را نابود کرد

نماینده مردم خرم‌آباد و چگنی در مجلس گفت: مافیای کنکور دانش آموزان، خانواده‌ها و والدین را نابود کرد، بحث مافیای دیپلم و معدل باز هم همان داستان است، دلسوزان عزیز در شورای انقلاب فرهنگی چرا نمی خواهید متوجه شوید؟ اکثر این بحران‌ها و آشوب‌های خیابانی بر اساس همین تصمیمات " صد من یک غاز "است.

به گزارش نمایندگان، مرتضی محمودوند در نشست علنی امروز( دوشنبه 20 شهریور) مجلس شورای اسلامی در نطق میان دستور خود با سلام و درود خدمت ملت شریف ایران، گفت: با تقدیر و تشکر از مقام معظم رهبری در خصوص برخورد با جریان جنایتکار  علیه دانش اموزان معصوم و مظلوم، مسمومیت این عزیزان توسط شیاطین انسان نما یک جنایت فراموش نشدنی برای ملت شریف ایران بوده است، همکاران گرامی امروز شنونده درد و دل کوچکترین همکار خود در راستای مسائل سیاسی در استان لرستان باشید.

نماینده مردم خرم‌آباد و چگنی در مجلس افزود: در اوایل انقلاب مرحوم هاشمی رفسنجانی سفری به استان لرستان داشتند، جریان ضد انقلاب اعم از اکثریت،اقلیت، نفاق و تمام معاندان بدترین استقبال و برخورد را با این یار دیرین حضرت امام(ره) داشتند، تمام ضد انقلاب در لرستان بسیج شدند؛ اهانت به قدری بود که در یکی از شهرستان‌ها یک حیوان در برابر این بنده خدا سر بریده‌اند و یک اهانت بزرگ اول انقلاب داشتند.

وی ادامه داد: همین جریان ضدانقلاب در همان دوران دختر آقای هاشمی رفسنجانی را به استان لرستان دعوت کرده‌اند، کسی که سابقه نفاق داشت و پدر وی مخبر رسمی ساواک بود و دو تن از برادارن وی عضو کمونیست بودند که همگی را به استناد به سند و مدرک می‌گویم و حتی خواهر او جزو منافقان بود، حمله به دختر هاشمی به نام انقلاب و بچه‌های حزب الله دروغ محض و جریان ضد انقلاب بود،امروز رای گیری و کاندیدا شدن در صحن پایان یافت.

این نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی اضافه کرد: امروز یک سوپر انقلابی تمام این جریانات را به صورت وارونه به وزیر کشور ابلاغ و عنوان کرده‌اند که محمودوند طرفداری کرده است از دختر هاشمی؛کسانی که می خواستند با کشتن این خانم پیراهن عثمان برای نظام درست کنند،در همان جلسه به رزمندگان  و افراد حزب اللهی واقعی گفتم نباید اجازه دهیم،دختر هاشمی را بگیرند و بکشند و گفتم خانم هاشمی؛ من اصلاح طلب و همفکر شما نیستم،اما نجیب زادگان لر و فارسی تبار اجازه نمی دهند به خانمی بی حرمتی شود،شما مهمان مردم لرستان هستید.

وی تصریح کرد: بنده به خاطر خدا و حفظ نظام این کار را انجام دادم و مستندات آن موجود است،سه سال تمام انقلابی نماها در همین مجلس بنده را تحقیر کردند،مرتضی محمودوند قبل از انقلاب در خدمت بزرگانی مثل آیت الله قاضی،شهید مدنی،ابر مرد لرستان فخرالدین رحیمی بود،بنده قبل از انقلاب در حوزه روحانیت و اصولگرایان بودم و با هیچ کس تعارفی ندارم.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجه ادامه داد: عزیزان بدانید که امروز در همین دولت همان منافقین و  افراد ضد انقلاب، البته با پشتوانه جریان کثیف و برانداز انحراف و همان فردی که نفر دوم  در رسانه های فضای مجازی  عزیز ما را شیطان خطاب کرد،امروز استان ما در دست همین اشخاص است.  

وی در ادامه افزود:ما در پشت درهای بسته با  آقای( صدیف بدری)و رشیدی محرمانه بارییس جمهور تمام این مسائل را مطرح کردیم،متاسفانه  کو گوش شنوا، چه کسی این مشکلات را برطرف می کند؟می گویند مجلس در رأس امور قرار دارد اما دروغ است،فقط در پاسخگویی و حمله به مجلس در رأس امور هستیم؟عزیزان طرح شورای انقلاب فرهنگی  مصداق بارز  دو ،دو تا ،می شود پنج تا!

این نماینده مجلس یادآور شد: مافیای کنکور دانش آموزان،خانواده ها و والدین  را نابود کرد،بحث مافیای دیپلم  و معدل  باز هم همان داستان است،دلسوزان عزیز در شورای انقلاب فرهنگی  چرا نمی خواهید متوجه شوید؟اکثر این بحران ها و آشوب های خیابانی بر اساس همین تصمیمات " صد من یک غاز "است. 

انتهای پیام

کد خبر 16023

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 12 =