کد خبر 16045
۲۱ شهریور ۱۴۰۲ - ۱۴:۱۹

پور ابراهیمی به نمایندگان خبر داد

درخواست اعضای کمیسیون تلفیق برای عودت گزارش این کمیسیون از صحن مجلس 

درخواست اعضای کمیسیون تلفیق برای عودت گزارش این کمیسیون از صحن مجلس 

رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس از درخواست اعضای کمیسیون تلفیق برنامه برای عودت گزارش کمیسیون از صحن مجلس خبر داد.

محمدرضا پورابراهیمی رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی، در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی نمایندگان، گفت: اعضای کمیسیون تلفیق در نامه‌ای به هیئت رئیسه، خواستار بررسی بیشتر احکام آن شدند. 

وی افزود: اگر هیئت رئیسه، گزارش کمیسیون تلفیق را از صحن مجلس به این کمیسیون، برای بررسی بیشتر عودت ندهد ما به کلیات آن رای نخواهیم داد.

رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس اظهار داشت: گزارش کمیسیون تلفیق درباره لایحه برنامه هفتم توسعه، دارای ایرادات فراوانی است، برای مثال در گزارش نهایی، احکامی گنجانده شده است که اصلاً در کمیسیون تلفیق بررسی نشده و یا بالعکس بعضی از احکامی که در این کمیسیون بررسی و تصویب شده است، در گزارش نهایی حذف شده است. 

پورابراهیمی خاطرنشان کرد: بعضی از احکام مندرج در گزارش کمیسیون تلفیق، ماهیت بودجه‌ای دارد نه برنامه‌ای و لذا باید اصلاحات لازم در این گزارش انجام شود.

وی افزود: گزارش کمیسیون تلفیق با لایحه دولت تفاوت‌های زیادی دارد و دولت را در اجرا با چالش مواجه می‌کند، شنیده‌ها از این امر حکایت دارد که رئیس جمهور در نامه‌ای به رهبر معظم انقلاب، این نکته را مطرح کرده است و خواستار رسیدگی و بررسی ها در این باره شده است.

انتهای پیام

کد خبر 16045

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 4 =