کد خبر 17459
۱۳ دی ۱۴۰۲ - ۰۹:۱۸

شریعتی:

کشور برای پیشرفت به شخصیت‌هایی مانند«کاظمی‌آشتیانی» نیاز دارد

 کشور برای پیشرفت به شخصیت‌هایی مانند«کاظمی‌آشتیانی» نیاز دارد

یک عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی گفت: تقویت و ترویج الگوهایی مانند دکتر کاظمی آشتیانی می‌تواند الگو و انگیزه‌ای برای سایر جوانان برای گام برداشتن در مسیر پیشرفت کشور باشد.

به گزارش نمایندگان، غلامرضا شریعتی درباره ویژگی های شاخص دکتر کاظمی آشتیانی، بیان کرد: دکتر کاظمی آشتیانی از نخبگان و برگزیدگان این ملت در عرصه جهاد علمی بود. وی پایه گذار یک موسسه بسیار پیشرو در کشور بودند که در بستر این موسسه، تعداد زیادی پژوهشگر و اندیشمند تربیت شدند و اکنون روز به روز شاهد شکوفایی موسسه رویان هستیم.

وی در ادامه اظهار کرد: دکتر کاظمی آشتیانی روشی ویژه در تربیت مدیران جهادی به کار برد. اگر کشور می خواهد مسیر پیشرفت را طی کند به چنین شخصیت های برجسته ای نیاز دارد. دکتر کاظمی آشتیانی علاوه بر اینکه یک شخصیت علمی بسیار برجسته ای داشت، یک شخصیت محبوب در بین مردم بود.

نماینده مردم بهشهر در مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: تقویت و ترویج الگوهایی مانند دکتر کاظمی آشتیانی می تواند الگو و انگیزه ای برای سایر جوانان برای گام برداشتن در مسیر پیشرفت علمی کشور باشد. ما باید چنین شخصیت هایی را به عنوان الگو به جوانان خود معرفی کنیم. جامعه ما به چنین الگوهایی نیاز دارد.

انتهای پیام

کد خبر 17459

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 4 =