کد خبر 18095
۱۸ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۳:۱۳

وزیر کشور:

فعالان مختلف برای مشارکت حداکثری در انتخابات نقش‌آفرینی کنند

 فعالان مختلف برای مشارکت حداکثری در انتخابات نقش‌آفرینی کنند

وزیر کشور گفت: فعالان سیاسی، اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی برای مشارکت حداکثری و حضور گسترده مردم در انتخابات دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی و ششمین دوره انتخابات مجلس خبرگان رهبری نقش‌آفرینی کنند.

به گزارش نمایندگان، احمد وحیدی روز چهارشنبه در بدو ورود به خراسان‌شمالی در فرودگاه بجنورد اظهار کرد: توفیقی شد تا از نزدیک در خدمت مردم این استان باشم تا طرح های عمرانی دهه فجر افتتاح شود.

وی تصریح کرد: انتخابات فرصت کم نظیری برای تصمیم گیری های کشور و نقطه تحولی مهمی به شمار می رود و باید همه در آن مشارکت داشته باشند.

وزیر کشور ادامه داد: مجلس قوی به ایرانی قوی کمک می کند و مشارکت گسترده موجب می شود تا مجلسی قوی شکل گیرد.

وی با توجه به نقش احزاب در انتخابات گفت: نقطه عطف کاری احزاب در انتخابات ها است و باید در این انتخابات، هم در تببیین ضرورت و هم در دعوت از هواداران برای مشارکت بیشتر دعوت کنند.

وحیدی عنوان کرد: مشارکت انتخاباتی معطوف به احزاب نیست ولی این رویداد مهم سیاسی بهار احزاب محسوب می شود انتظار داریم تا تمامی احزاب فعالیت خودشان را در این زمینه گسترده تر کنند.

وزیر کشور ادامه داد: طراحی ۲۰۰ کانال صدا و سیما فرصت مناسبی را برای شناخت داوطلبان فراهم کرده است و نیازی به هزینه گسترده داوطلبان نیست و مناظره ها نیز کارهای ارزشمندی است تا داوطلبان نظرات خود را بیان کنند.

وزیر کشور در سفر یکروزه خود به خراسان شمالی طرح تولید شمس آلومینا در شهرستان گرمه و پروژه علاج بخشی سد بیدواز اسفراین را افتتاح خواهد کرد سپس با حضور در بجنورد در جلسه ستاد انتخابات استان شرکت خواهد کرد.

خراسان شمالی با یک میلیون نفر جمعیت در شمال شرق کشور واقع است و ۴۴ درصد از جمعیت این استان در روستاها سکونت دارند.

انتهای پیام 

کد خبر 18095

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 0 =