کد خبر 19453
۱۳ تیر ۱۴۰۳ - ۱۵:۴۹

ذاکر:

لازمه توسعه رفع موانع سرمایه در گردش بخش صنایع است

لازمه توسعه رفع موانع سرمایه در گردش بخش صنایع است

نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی گفت: برای رسیدن به توسعه باید موانعی که در خصوص سرمایه در گردش صنایع وجود دارد، رفع شود.

به گزارش نمایندگان، حجت الاسلام سید سلمان ذاکر ۱۳ تیرماه در چهارمین جلسه شورای اداری ارومیه که در سالن جلسات فرمانداری ارومیه برگزار شد، با اشاره به اینکه اگر می‌خواهیم ‌در خصوص حل مشکلات مردم تلاش کنیم باید خدمات رسانی برتر داشته باشیم، تصریح کرد: خدمات رسانی برتر، ارائه خدمات به روز و بادوام موجب ارتقای رضایت مندی مردم و افزایش مشارکتهای اجتماعی توسط مردم می شود.

نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه مشارکت اجتماعی در نظام جمهوری اسلامی رکن اساسی است، اظهار کرد: دنیا مشاهده کرد که کشور ایران به پشتیبانی ولایت فقیه و خدمت صادقانه کارگزاران خود بدون خلا به حرکت خود ادامه داد.

وی با اشاره به اینکه هرکسی توسط مردم انتخاب شود رییس جمهور ملت ایران است و برای پیشرفت ایران اسلامی باید باهم تعامل کنیم،خاطر نشان کرد: مردم با مشارکت بالا و مسئولان با خدمت نخواهند گذاشت آرمان های امام خمینی و خون شهدا پایمال شود.

حجت الاسلام ذاکر یاد آور شد: یکی از مطالبات دهیاری‌ها و شوراهای اسلامی روستاها پرداخت بیمه و حقوق همچون سایر کارگزاران است که باید به این مسئله رسیدگی شود.

انتهای پیام

کد خبر 19453

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 2 =