کد خبر 19492
۲۰ تیر ۱۴۰۳ - ۱۰:۲۸

بهرامی:

پزشکیان روحیه ایجاد هم‌افزایی بین جریان‌های مختلف سیاسی را دارد

پزشکیان روحیه ایجاد هم‌افزایی بین جریان‌های مختلف سیاسی را دارد

نایب رئیس کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی گفت: اگر می‌خواهیم که شرایط اصلاح شود و در راستای منافع مردم گام برداریم، راهی جز تعامل و همفکری با یکدیگر نداریم.

به گزارش نمایندگان، با تاکید بر ضرورت پایان رقابت های انتخاباتی و آغاز رفاقت بین جریان های سیاسی برای حل مشکلات مردم، بیان کرد: ما بارها نسبت به این موضوع نقد داشتیم چراکه جریان های سیاسی در ایران همواره صفر و صد عمل می کنند. یعنی یا هستند و یا کلا نیستند. پیشنهاد ما همواره این بوده به جای اینکه صفر و صد عمل کنند به سمت سیستم های فازی حرکت کنند. در سیستم های فازی خیلی از داده ها و سرمایه های ما از بین نخواهد رفت.

وی در ادامه اظهار کرد: امیدوار هستیم که در جریان های سیاسی کشور ما این نگاه حاصل شود. تا به امروز همیشه شاهد جنگ و حذف بین جریان های سیاسی بودیم، متاسفانه برخی از افراد اصلا اهل تعامل نیستند. یکسری تندروهایی در هر دو جریان سیاسی وجود دارد که به کشور آسیب زده اند.

نماینده مردم بویراحمد و دنا در مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: اگر می خواهیم که شرایط اصلاح شود و در راستای منافع مردم گام برداریم، راهی جز تعامل و همفکری با یکدیگر نداریم. آقای پزشکیان روحیه ایجاد هم افزایی در بین جریان های سیاسی را دارد. امیدوار هستیم که برخی ها صحنه را خراب نکنند و این تعامل و هم افزایی بین دولت با مجلس و ارکان مختلف نظام شکل بگیرد.

بهرامی با بیان اینکه واقعیت این است که شرایط کشور در حوزه معیشت و اشتغال مردم مناسب نیست، تاکید کرد:  ۱۰۰ درصد ایجاد این هم افزایی تاثیر فوق العاده ای در حل مشکلات مردم بر جای خواهد گذاشت. گاهی اوقات می گوییم که ۲ ضرب‌در ۲ چهار می شود اینجا یک رابطه خطی برقرار است اما با هم افزایی ۲ ضرب‌در ۲ می تواند ۱۰ شود. خیلی تاثیر گذار است. اگر به عنوان یک اصل در مدل رفتاری سیاسی ما پذیرفته شود.

انتهای پیام

کد خبر 19492

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 6 =