کد خبر 19497
۲۰ تیر ۱۴۰۳ - ۱۰:۳۰

کوثری:

همه به رئیس‌جمهور منتخب کمک کنند

همه به رئیس‌جمهور منتخب کمک کنند

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با مهم خواندن همدلی جریان‌های سیاسی گفت: اکنون باید رقابت‌های انتخاباتی کنار گذاشته شده و همه به دولت چهاردهم کمک کنیم و فراموش نکنیم که رئیس‌جمهور منتخب رئیس‌جمهور همه مردم و کشور است.

به گزارش نمایندگان، اسماعیل کوثری اظهار کرد: با توجه به پایان انتخابات، همه باید به رئیس جمهور منتخب کمک کنند که لازمه آن کنار گذاشتن رقابت‌های انتخاباتی است.

وی افزود: البته رئیس‌جمهور منتخب هم باید به این موضوع توجه کند که از همه توانمندی‌های ملت ایران و مردم کمک گرفته و برنامه‌هایش را براساس قانون برنامه هفتم تنظیم کنند.

نماینده تهران با اشاره به توصیه‌های مقام معظم رهبری در دیدار با اعضای دولت سیزدهم گفت: رئیس‌جمهور منتخب روش شهید رئیسی را دنبال کند و طبق وعده‌هایش سیاست‌های کلی نظام و برنامه هفتم را ملاک قرار دهد. در این راستا انتظار می‌رود که دستگاه‌های مختلف هم به آقای پزشکیان کمک کنند.

کوثری با مهم‌ خواندن همدلی جریان‌های سیاسی در عین حال گفت: وظیفه مردم و نمایندگان مجلس این است که اگر مواردی خلاف سیاست‌های کلی و قانون مشاهده کردند، تذکر سازنده دهند تا همه چیز براساس سیاست‌های کلی و قانون طی شود.

انتهای پیام

کد خبر 19497

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 1 =