کد خبر 5382
۱۷ فروردین ۱۴۰۱ - ۱۳:۳۵

صباغیان خطاب به تیم مذاکره کننده:

کاری نکنید که بعدا بگوییم خدا پدر و مادر ظریف را بیامرزد!

مذاکره کنندگان مواظب عزت مردم ایران باشند تا دوباره کلاه بر سرمان نرود
کاری نکنید که بعدا بگوییم خدا پدر و مادر ظریف را بیامرزد!

نماینده بافق و مهریز در مجلس خطاب به تیم مذاکره کننده گفت: در دوره قبل از افرادی بودم که نسبت به برجام اعتراض داشتم پس کاری نکنید که بعدا بگوییم خدا پدر و مادر ظریف را بیامرزد!

به گزارش خبرنگار نمایندگان ما، محمدرضا صباغیان نماینده بافق و مهریز در مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی امروز (چهارشنبه) در تذکری گفت: آزموده را آزمودن خطاست و مومن از یک سوراخ دو بار گزیده نمی‌شود، موضوعی که باید دیپلمات‌های کشور که در حال مذاکره هستند مورد توجه قرار دهند.

وی با بیان اینکه شرایط برای ما خیلی روشن نیست، گفت: از صحبت های مطرح شده این موضوع  احساس می‌شود که آقایان خیلی بر شعارهایشان پایبند نیستند. ما تعهداتمان را عمل کرده و همه هم از مواضع رهبری مبنی بر لزوم راستی آزمایی آمریکایی‌ها اطلاع داریم؛ پس مذاکره کنندگان مواظب عزت مردم ایران باشند تا دوباره کلاه بر سرمان نرود که کلاه بر سر مردم است؛ دشمن، دشمن است و باید از حقوق ملت دفاع کنند.

این نماینده مجلس یادآور شد: در دوره قبل از افرادی بودم که نسبت به برجام اعتراض داشتم پس کاری نکنید که بعدا بگوییم خدا پدر و مادر ظریف را بیامرزد. احساس می‌شود آقایان در بحث غنی‌سازی و راستی آزمایی کوتاه می آیند حال اینکه باید محکم بایستند و خداوند هم کمک خواهد کرد. حوادث جهانی و اتفاقات در روسیه و اوکراین خیلی از معادلات را بر هم می‌زند پس  خدای نکرده عزت مردم را نفروشند. مردم فقر و تحریم را نمی‌خواهند ولی بی‌عزتی را هم نمی‌خواهند.

انتهای پیام

کد خبر 5382

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 16 =