کد خبر 5593
۳۱ فروردین ۱۴۰۱ - ۰۹:۲۴

احمدی:

باید در تذکر به وزرا صادق بود

باید در تذکر به وزرا صادق بود

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی گفت: گاهی ممکن است در رفتار یا انتخاب و یا نظر یک وزیر ایرادی وجود داشته باشد که باید به او تذکر داد و با آنها صادق بود تا بتوان به آنان کمک کرد.  

محمد رضا احمدی نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی نمایندگان ما، گفت: اگر در رفتار یک وزیر ایرادی وجود داشته باشد نمایندگان باید به او تذکر بدهند، گاهی ممکن است در رفتار یا انتخاب و یا نظر یک وزیر ایرادی وجود داشته باشد که باید به او تذکر داد و با آنها صادق بود تا بتوان به آنان کمک کرد.  

وی بیان کرد: طبق فرمایشات قرآن کریم که می فرماید: «فذکر، ان الذکر تنفع المومنین»، اگر ایرادی در بخشی وجود دارد باید بصورت علنی یا غیر علنی به گونه ای که باعث تفرقه نشود تذکر داده شود تا مشکلات بزرگ تری پدید نیاید.

احمدی افزود: گاهی ممکن است یک وزیر تلاش خود را انجام دهد اما در حین انجام وظایف خود ایراداتی داشته باشد که باید توسط نمایندگان مجلس به او تذکر داده شود تا نیاز به استیضاح ومواردی از این قبیل نشود.

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: از نظر بنده سوال از وزیر، استیضاح و بررسی او در صحن علنی مجلس وقتی صورت میگیرد که تذکری به وزیر داده شود و او به آن توجه نکند. باید دولت انقلابی باشد و با کمک یکدیگر آن را به نفع مردم هدایت کرد و صرفا جناحی رفتار نکرد.

انتهای پیام

کد خبر 5593

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 8 =