کد خبر 5719
۱۱ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۱۵:۵۳

سلیمی:

وزیر کار باید در برنامه‌های خود تجدیدنظر کند

وزیر کار باید در برنامه‌های خود تجدیدنظر کند

 نماینده مردم سمیرم در مجلس گفت: تعداد آرای موافق و مخالف به پاسخ‌های وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در جلسه علنی امروز بسیار به یکدیگر نزدیک بود و این یک هشدار بود و حتماً باید وزیر در برنامه‌های خود تجدیدنظر کند.

اصغر سلیمی نماینده مردم سمیرم در مجلس شورای اسلامی درگفتگو با نمایندگان ما، اظهار داشت: جو کلی مجلس حمایت از دولت است و از آنجایی که زمان زیادی از روی کار آمدن دولت سیزدهم نمی گذرد، باید به اعضای کابینه فرصت کافی برای رفع مشکلات کشور دهیم.  

وی اضافه کرد: به هیچ وجه بحث لابی مسئولان وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در جلسه بررسی سوالات نمایندگان از عبدالملکی مطرح نبود.  

 نماینده مردم سمیرم در مجلس در ادامه بیان کرد: کلیت دولت سیزدهم مورد توجه مجلس است نه شخص خاصی و نظر قاطبه نمایندگان مجلس آن است که باید به دولت مردمی فرصت کار داده شود.  

سلیمی گفت: علت قانع شدن نمایندگان از پاسخ های حجت عبدالملکی آن بود که از دولت حمایت شود و همچنان به اعضای کابینه دولت سیزدهم فرصت دهیم. معتقدیم که باید به دولت فرصت دهیم تا بتواند مشکلات کشور را رفع کند.  

وی افزود: البته تعداد آرای موافق و مخالف به پاسخ‌های وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در جلسه علنی امروز بسیار به یکدیگر نزدیک بود و این یک هشدار بود و حتماً باید وزیر در برنامه‌های خود تجدیدنظر کند.  

 نماینده مردم سمیرم در مجلس در پایان خاطرنشان کرد: مجلس فعلا به دنبال استیضاح وزرا نیست و رویکرد ما حمایت و پشتیبانی از دولت است. قاطبه نمایندگان به دنبال آن هستند که از دولت برای رفع مشکلات کشور حمایت کنند.

انتهای پیام

کد خبر 5719

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 3 =