کد خبر 5808
۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۱۵:۵۴

مطهری:

سفر بشار اسد به ایران بر اندام استکبار جهانی رعشه انداخت/ آرایش نظامی محور مقاومت با صلابت تر از همیشه

سفر بشار اسد به ایران بر اندام استکبار جهانی رعشه انداخت/ آرایش نظامی محور مقاومت با صلابت تر از همیشه

عضو کمیسیون اجتماعی با اشاره به سفر بشار اسد به تهران گفت: مجهز شدن جبهه مقاومت به موشک های نقطه زن، پهپاد و آبدیده شدن رزمندگان حزب الله وحشت صهیونیست ها را تشدید و خواب را بر چشمان آنها حرام کرده است.

اردشیر مطهری عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی در گفت وگو با خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی نمایندگان ما، اظهار داشت: بشار اسد رئیس جمهور سوریه برای دومین بار بدون اطلاع رسانه ها در سفری غیر منتظره وارد تهران شد و با مقامات ارشد جمهوری اسلامی، از جمله رهبر معظم انقلاب و آیت الله رئیسی دیدار کرد که مسلم پیامدهای را بدنبال خواهد داشت.

وی افزود : در سفر چند ساعته بشار اسد تمام ظرفیت های دیپلماتیک بکار گرفته شده بود؛ امیرعبداللهیان و وزیر خارجه سوریه در این دیدارها حضور داشتند. ‌

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس تصریح کرد: حضور سردار قاآنی به عنوان فرمانده نیروی قدس سپاه و فرمانده جبهه مقاومت در جلسه دیدار بشار اسد به عنوان قهرمان عرب با مقام معظم رهبری نکته بسیار با اهمیتی بود که با سخن رئیس جمهور که " سوریه باید از  لوث وجود بیگانگان آزاد شود معنا پیدا می کند. "

 مطهری خاطر نشان کرد : این سفر در حالی صورت گرفت که این  روزها اسرائیل آشفته ترین شرایط خود از زمان تشکیل این رژیم جعلی تاکنون را تجربه میکند. کابینه ای ناقص و بحران امنیتی فراگیر که نمونه ان برخورد پلیس اسرائیل با شهروندان صهیونیستی که به دلیل نبود امنیت دست به اعتراض زده بودند.

مطهری تصریح کرد: همه اینها در حالی است که مقاومت فلسطین آماده تر از همیشه است. جوانان مجاهد و شهادت طلب مبارزات شهادت طلبانه را آغاز و هر روز صهیونیست ها را به کام مرگ می فرستند.

نماینده گرمسار و آرادان افزود: مجهز شدن جبهه مقاومت به موشک های نقطه زن، پهپاد و آبدیده شدن رزمندگان حزب الله در جنگ با داعش نیز حکایت دیگری است که وحشت صهیونیست ها را تشدید نموده است.

 مطهری گفت: علاوه بر این رخ دادها، تیرگی روابط روسیه با صهیونیستها در موضوع اکراین و سفر هیئتی از حماس به مسکو، و چراغ سبز روسیه به جبهه مقاومت نکته مهم دیگری است که دریوزگی صهیونیست ها را شدت بخشیده است.

رئیس مجمع نمایندگان استان سمنان تصریح کرد: روابط خوب ایران به عنوان ستون جبهه مقاومت، دمشق و مسکو قطعا موجب فشار بیشتری بر اسرائیل خواهد شد و مسلم جرات پشتیبانی از اسرائیل را از کشورهای دیگر سلب خواهد کرد.

مطهری گفت: سفر وزیر دفاع چین به تهران در سکوت خبری رسانه ها، آرایش نظامی ناوهای جنگی چین در دریای فیلیپین نکته دیگری است که ابعاد گسترده تری از صف آرایی شرقی ها مقابل غربی ها را آشکار می سازد.

وی با اشاره به رونمایی پهباد جنین توسط رزمندگان جبهه مقاومت افزود : اسراییل به عنوان یک پادگان تروریستی علیه ملّت فلسطین و دیگر ملّتهای مسلمان اماج حملات جبهه مقاومت است و جبهه مقاومت با همه توان همه جای جای این پادگان تروریستی را مورد حمله قرار خواهند داد و تار و پود اسرائیل غاصب را در هم خواهند پیچید.
وی افزود  : از منطر برخی تحلیل گران سیاسی، مجموعه این مباحث گویای این واقعیت است که  ایران به عنوان میدان محور مقاومت و چین و روسیه با هم هماهنگ شده اند و سوریه در نظر دارد با استفاده از این فرصت استثنایی سرزمین های اشغالی را باز ستاند. ‌

 مطهری در پایان گفت : آغاز کارزار سوریه با اسرائیل برای باز پس گیری بلندی های جولان که از نظر سازمان ملل هم بعنوان بخشی از سوریه شناخته می شود، سرازیر شدن مجاهدان از سراسر دنیا برای نبرد با اسراییل را بدنبال خواهد داشت که آرزوی دیرینه خیلی از مجاهدان است که برای آن لحظه  شماری می کنند و آن گاه صهیونیست ها با جهنمی از گلوله ها و موشک ها مواجهه خواهند شد.

انتهای پیام

کد خبر 5808

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 0 =