کد خبر 5897
۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۱۰:۰۰

علیپور:

مجلس انقلابی از جراحی اقتصادی دولت دفاع می کند/ ضرایبی که برای درآمد برخی افراد در تعیین دهک ها در نظر گرفته شده، کارشناسی نیست

مجلس انقلابی از جراحی اقتصادی دولت دفاع می کند/ ضرایبی که برای درآمد برخی افراد در تعیین دهک ها در نظر گرفته شده، کارشناسی نیست

نماینده مردم قائمشهر در مجلس گفت: بسیاری از افرادی که یارانه ۴۵ هزار تومانی دریافت می کردند، در جریان پرداخت یارانه جدید، حذف شده اند، در واقع ضرایبی که برای درآمد مردم در نظر گرفته شده، کارشناسی نیست.

به گزارش خبرنگار نمایندگان ما، کمال علیپور خنکداری نماینده مردم قائمشهر در مجلس شورای اسلامی در نشست علنی امروز یکشنبه، ۲۵ اردیبهشت ماه مجلس شورای اسلامی در جریان بررسی طرح شفافیت قوای سه گانه و دستگاه های اجرایی و سایر نهادها، با بیان اینکه در روزهای جاری موضوع هدفمند و عادلانه کردن یارانه ها مطرح است، گفت: امیدواریم دولت در انجام جراحی اقتصادی که شروع کرده، باعث رفع نگرانی مردم شود.

نماینده مردم قائمشهر، سوادکوه، جویبار سیمرغ و سوادکوه شمالی در مجلس با اشاره به ملاقات های مردمی خود افزود: بسیاری از افرادی که یارانه ۴۵ هزار تومانی دریافت می کردند، در جریان پرداخت یارانه جدید، حذف شده اند، در واقع ضرایبی که برای درآمد مردم در نظر گرفته شده، کارشناسی نیست. به طور مثال فردی یک دستگاه پراید خریداری کرده، اما به وی گفته می شود که به دلیل خرید این خودرو مشمول دریافت یارانه جدید نیست که این موضوعات باید حل و نگرانی مردم رفع شود.

وی تصریح کرد: باید به گونه ای عمل شود که وضعیت نابسامان اقتصادی برای کشور ایجاد نشود، البته مجلس انقلابی از جراحی اقتصادی دولت دفاع می کند.

انتهای پیام

کد خبر 5897

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 1 =