کد خبر 7093
۱۱ تیر ۱۴۰۱ - ۱۶:۵۳

نادری:

کمیسیون آموزش با حضور مسئولان مربوطه «لو رفتن سوالات کنکور» را بررسی می‌کند

کمیسیون آموزش با حضور مسئولان مربوطه «لو رفتن سوالات کنکور» را بررسی می‌کند

عضو هیات رییسه مجلس از بررسی گزارش‌های واصله از نابسامانی‌ها و ناهماهنگی‌هایی که پیرامون برگزاری کنکور در تعدادی از حوزه‌های سراسر کشور در قالب لو رفتن سوالات آزمون، ناهماهنگی‌های ظاهری و استفاده از دستگاه‌های غیر مجاز برای تقلب وجود داشته در کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس خبر داد.

به گزارش نمایندگان ما، احمد نادری عضو هیات رییسه مجلس شورای اسلامی در رابطه با حواشی ایجاد شده در حوزه‌های برگزار کننده آزمون سراسری ۱۴۰۱ از جمله قطعی اینترنت و انتشار تصویری از دفترچه آزمون در فضای مجازی، گفت: بنده روز گذشته از یکی از حوزه‌های برگزارکننده کنکور در دانشکده تربیت بدنی دانشگاه تهران بازدید کردم و کلیت کار را از نزدیک مشاهده کردم.

نماینده مردم تهران در مجلس ادامه داد: بعد از برگزاری آزمون گزارش‌هایی از نابسامانی‌ها و ناهماهنگی‌هایی که پیرامون برگزاری کنکور در تعدادی از حوزه‌های سراسر کشور در قالب لو رفتن سوالات آزمون، ناهماهنگی‌های ظاهری و استفاده از دستگاه‌های غیر مجاز برای تقلب وجود داشته است، دریافت کردیم.

این نماینده مردم در مجلس یازدهم تاکید کرد: بعد از دریافت این گزارش‌ها پیگیری‌های لازم را از طریق مسئولان مربوطه اعم از رییس سازمان سنجش و سایر مسئولان مربوطه انجام دادم که در پی آن علل بروز این حواشی در حال رسیدگی است.

عضو هیات رییسه مجلس شورای اسلامی یادآور شد: ما به زودی در نشست کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با حضور مسئولان مربوطه به بررسی این گزارش‌ها خواهیم پرداخت تا توضیحات تکمیلی را در این رابطه ارائه کنند.

انتهای پیام

کد خبر 7093

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 8 =