کد خبر 7278
۲۰ تیر ۱۴۰۱ - ۱۹:۰۶

محمدصالحی مطرح کرد

ضرورت رعایت پروتکل های بهداشتی از سوی مردم

ضرورت رعایت پروتکل های بهداشتی از سوی مردم

عضو کمیسیون امورداخلی کشور و شوراها در مجلس تاکید کرد: احیای پروتکل‌های بهداشتی به منظور پیش‌گیری از اوج‌گیری مجددا بیماری کرونا ضرورتی اجتناب ناپذیر است.

به گزارش نمایندگان ما، حسین محمدصالحی عضو کمیسیون امورداخلی کشور و شوراهای مجلس شورای اسلامی با اشاره به ضرورت رعایت پروتکل های بهداشتی از سوی مردم بیان کرد: با توجه به آمار پیک‌های قبلی و خسارت های جانی و مالی گسترده ای که به کشور وارد شد، رعایت پروتکل های بهداشتی به منظور پیش‌گیری از تکرار آن روزهای تلخ ضرورتی اجتناب ناپذیر است. خوشبختانه در مقطع زمانی با مجموعه اقداماتی که صورت گرفت شاهد کاهش آمار و بازگشت آرامش به جامعه بودیم.

وی در ادامه اظهار کرد: متاسفانه مردم با دیدن این آرامش کلا رعایت پروتکل های بهداشتی را رها کردند. امروز که مجددا این بیماری در حال رشد است باید به سرعت رعایت پروتکل های بهداشتی در دستور کار قرار گیرد. از سوی دیگر لازم است که محدودیت هایی در نظر گرفته شود. باید همان شیوه ای که در پیک های قبلی دنبال شد مجددا دنبال شود.

نماینده مردم فریدن و فریدونشهر در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: باید شیوه نامه‌های بهداشتی مجددا احیا شود تا مانع پیشرفت گسترده این بیماری در سطح جامعه شود. این بیماری همچنان در سطح دنیا وجود دارد. ممکن است که خطرات جانی این بیماری کاهش پیدا کرده باشد اما سرعت انتقال آن به مراتب بیشتر شده و ضرورت دارد که یک همکاری بین دستگاهی به منظور رعایت دقیق پروتکل های بهداشتی مجددا شکل گیرد.

منبع: ایسنا

انتهای پیام

کد خبر 7278

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 12 =