کد خبر 7977
۲۳ مرداد ۱۴۰۱ - ۰۸:۴۸

آغاز جلسه علنی مجلس؛

تقاضای تحقیق و تفحص از شرکت فولاد مبارکه بررسی می‌شود

تقاضای تحقیق و تفحص از شرکت فولاد مبارکه بررسی می‌شود

نمایندگان مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی امروز گزارش نهایی کمیسیون صنایع و معادن در مورد تحقیق و تفحص از عملکرد شرکت فولاد مبارکه اصفهان را بررسی می‌کنند.

به گزارش خبرنگار نمایندگان ما، جلسه علنی امروز (یکشنبه) مجلس شورای اسلامی از لحظاتی قبل به ریاست محمد باقر قالیباف آغاز شد.

ادامه رسیدگی به گزارش شور دوم کمیسیون اجتماعی در مورد طرح نقل و انتقال سوابق بیمه یا بازنشستگی بین صندوق های بازنشستگی، بررسی گزارش کمیسیون قضائی و حقوقی در مورد طرح اصلاح مواد (۷۰۵) تا (۷۱۱) کتاب پنجم قانون مجازات اسلامی (اعاده شده از شورای نگهبان)، بررسی گزارش کمیسیون قضائی و حقوقی در مورد طرح حمایت از مالکیت صنعتی(اعاده شده از شورای نگهبان) و بررسی گزارش شور دوم کمیسیون اقتصادی در مورد طرح بانکداری جمهوری اسلامی ایران در دستور کار جلسه علنی امروز نمایندگان مجلس شورای اسلامی قرار دارد.

گزارش کمیسیون قضائی و حقوقی در مورد طرح اصلاح قانون نحوه اجرای محکومیت‌های مالی، گزارش نهایی کمیسیون صنایع و معادن در مورد تحقیق و تفحص از عملکرد شرکت فولاد مبارکه اصفهان و انتخاب یک نفر از کمیسیون عمران جهت عضویت در شورای عالی هماهنگی ترافیک شهرهای کشور در جلسه علنی امروز بررسی می‌شود.

انتخاب یک نفر از کمیسیون عمران جهت عضویت در شورای عالی شهرسازی و معماری ایران، انتخاب یک نفر از کمیسیون صنایع و معادن جهت عضویت در شورای عالی صنایع دریایی و انتخاب یک نماینده از هر یک از کمیسیون های امورداخلی کشور و شوراها و عمران به عنوان ناظر در شورای عالی مدیریت بحران در دستور کار جلسه علنی امروز نمایندگان مجلس شورای اسلامی قرار دارد.

همچنین امروز جلسه غیرعلنی مجلس شورای اسلامی با بحث و تبادل نظر در خصوص نشست امروز هیات رییسه مجلس شورای اسلامی و روسای کمیسیون های تخصصی مجلس با هیات دولت دبرگزار شد.

انتهای پیام

کد خبر 7977

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 8 =