کد خبر 8898
۳۰ شهریور ۱۴۰۱ - ۱۳:۲۵

حاجی دلیگانی:

نیروی انتظامی فقط در ۶ ماه اول امسال ۳۹ شهید در راه تامین امنیت شهروندان تقدیم کرده است

نیروی انتظامی فقط در ۶ ماه اول امسال ۳۹ شهید در راه تامین امنیت شهروندان تقدیم کرده است

عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت: دشمن پس از دیدن پیروزی بزرگ ملت اسلامی در راهپیمایی اربعین، توطئه کرد تا شیرینی آن را به کام مردم تلخ کند.

به گزارش خبرنگار نمایندگان ما، حسینعلی حاجی دلیگانی عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی در نشست علنی امروز (چهارشنبه ۳۰ شهریورماه) در تذکر شفاهی گفت: ملت ایران اسلامی ۴۴ سال برای حاکمیت احکام و سنت الهی در جامعه تلاش کرده و خواهند کرد و این همه رسالتی است که سالار شهیدان امام حسین (ع) فرمودند؛ من برای حاکمیت احکام الهی و سنت های الهی و اصلاح امور مردم قیام کردم. همچنین رهبر معظم انقلاب نیز بارها اشاره فرمودند؛ بعد از هر پیروزی بزرگ برای ملت ایران اسلامی، دشمن توطئه می کند تا شیرینی آن را به کام مردم تلخ کند.

وی ادامه داد: دشمن زمانی که معجزه الهی راهپیمایی عظیم ۲۱ میلیونی اربعین حسینی را دید و جشن غدیر را در سراسر ایران به ویژه تهران با جمعیت یک میلیون نفر در خیابان ولیعصر (عج) دید، توطئه را آغاز کرد و مردم ایران می دانند که پشت صحنه همه این اتفاقات و فتنه ها، دولت خبیث و جنایتکار انگلستان و کسانی که ۱۷ هزار شهید از ایران گرفتند، قرار دارد.

نماینده مردم شاهین شهر در مجلس افزود: همچنین از نیروی مقتدر انتظامی برای برقراری نظم و امنیت تشکر می کنم، نیرویی که فقط در ۶ ماه اول امسال ۳۹ شهید در راه تامین امنیت شهروندان تقدیم کرده است.

حاجی دلیگانی اضافه کرد: همچنین دامداران از حیث هزینه درآمد و هزینه های خود، وضعیت متعادلی ندارند و برخی از سرمایه های دامی در حال رفتن به سمت کشتارگاه هستند.

انتهای پیام

کد خبر 8898

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 11 =