کد خبر 9563
۱۱ آبان ۱۴۰۱ - ۱۲:۱۶

دهمرده:

برنامه دشمن نا امید کردن مردم از آینده کشور است

برنامه دشمن نا امید کردن مردم از آینده کشور است

نماینده مردم زابل در مجلس با بیان اینکه دشمن با مخفی کردن پیشرفت‌های کشور و ضریب دادن به مشکلات و نارسایی‌ها به دنبال ناکارآمد نشان دادن نظام جمهوری اسلامی ایران و نا امیدکردن مردم از آینده کشور است.

به گزارش خبرنگار نمایندگان ما، حبیب اله دهمرده نماینده مردم زابل، زهک، هیرمند و نیمروز و هامون در مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی امروز (چهارشنبه ۱۱ آبان ماه) و در نطق میان دستور خود ضمن تشکر و قدردانی از فرمایشات ولی امر مسلمین جهان مقام معظم رهبری در دانشگاه فرماندهی نیروی انتظامی گفت: به خود می بالیم که چنین رهبری داریم.

وی با بیان اینکه از خلق حماسه و حضور در صحنه مردم شریف ایران تقدیر و تشکر کرده در مقابل عظمت آنها سر تعظیم فرود می آورم. گفت: در عین حال از کوتاهی و قصور مجلس، دولت و سایر عناصر عذرخواهی می‌کنم؛ شان مردم در تراز جمهوری اسلامی ایران این نیست لذا باید همگی برای جبران کاستی ها دست به دست هم دهیم.

نماینده مردم زابل در مجلس اظهار کرد: سروران؛ مردم بزرگوار ایران؛ موضوعاتی در خصوص شیاطین، اِنس و جِنی که برای سرزمین مقدس ایران خواب و خیال دیده اند، مطرح می‌کنم. شما بنده را می‌شناسید که استاد دانشگاه بوده و لیسانس خود را در دانشگاه اصفهان و فوق لیسانس و دکتری خود را در دانشگاه آکسفورد انگلستان گذرانده ام و سالیان زیادی رئیس دانشگاه و استاندار بودم، لذا با توجه به اینکه در ایام پر افتخار استکبار ستیز ۱۳ آبان قرار داریم مطالب علمی را خطاب دانش آموزان و دانشجویان مطرح می‌کنم.

این نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی عنوان کرد: به صحبت‌های مطرح شده در جلسه سال گذشته "بِنت نفتالی" نخست وزیر سابق رژیم جعلی صهیونیستی با جو بایدن رئیس جمهور آمریکا توجه کنید که چه نسخه‌هایی برای ایران می‌پیچند. بایدن مفلوک از وی سوال می‌کند، اگر در زمینه تحریم انرژی هسته‌ای ایران و توطئه‌ها ایجاد شده شکست خوردیم چه کاری انجام دهیم؟ در پاسخ نخست وزیر نِکبَت رژیم صهیونیستی مطالبی را تحت عنوان دکترین "هزار کارد و خنجر" مطرح می‌کند.

تلاش رژیم صهیونیستی برای ناکارآمد نشان دادن نظام جمهوری اسلامی ایران/ برنامه دشمن نا امید کردن مردم از آینده کشور است

وی اظهار کرد: نخست وزیر سابق رژیم صهیونیستی خطاب به بایدن عنوان می‌کند؛ پیشرفت های ایران را مخفی و مشکلات و نارسایی‌ها در این کشور را ضریب داده و پیشرفت کشورهای دشمن ایران را بزرگ کنید، اگر رژیم ایران به سمت فسادستیزی حرکت کرد، آن را به مسئولان نظام نسبت دهید و این مسئله را پیوسته ادامه داده و مردم را از بهتر شدن اوضاع ایران نا امید کنید. در هر اعتراض و شورش کشته‌سازی کرده و به هر بهانه ای روحانیت را مسخره کرده و به دنبال ترویج و تبلیغ آدم های ناکارآمد در انتخابات باشید تا ناکارآمدی نظام جمهوری اسلامی ایران ثابت شود. فساد مسئولان را به نظام جمهوری اسلامی نسبت داده و به چهره قهرمانان و پاکان عرصه سیاست توهین کرده و لجن بپاشید تا مردم در برابر مردم قرار گرفته و کشور چند قطبی شود. مردم کُرد، ترکمن، فارس و بلوچ را در مقابل هم قرار داده تا مشکلات از درون ایجاد شود.   

هدف دشمن برای تخریب مقام معظم رهبری

وی اضافه کرد: نخست وزیر سابق رژیم صهیونیستی ادامه می‌دهد، تا می‌توانید به مسئول شماره یک کشور که منظور ولی امر مسلمین جهان است، توهین کرده و همه مشکلات را به وی نسبت دهید چرا که این ناپاکان، حرامخوران و شیاطین می‌دانند تا زمانی که حضرت آقا در راس امور باشد با دو دقیقه صحبت کردن همه تهدیدها را به فرصت تبدیل می‌کند. بنابراین راس این سرزمین را هدف قرار دادند، لذا باید مراقبت کنید.

دهمرده خطاب به دانش آموزان و دانشجویان عنوان کرد: بدانید که بنده به عنوان یک عنصر دانشگاهی به وجود شما افتخار می‌کنم، شما کسانی هستید که به فرمایش مقام معظم رهبری انقلاب دوم را با تسخیر لانه جاسوسی رقم زده و برای اولین بار پوزه شیطان بزرگ را به خاک مالیدید، بنابراین شما با یَد واحده در مقابل مکاران بیاستید تا  برای ما خواب و خیال نبینند.

وی با طرح این سوال که آیا آمریکا به پیشرفت کشور ایران علاقه مند است؟ عنوان کرد: آمریکا به هر کشوری از جمله عراق، سوریه، افغانستان و لبنان رفته ارمغانی جز ویرانی بدست نیاورده است. بدانید خودمان باید مملکت را بسازیم و کسی دیگری این کار را نخواهد کرد.

نماینده مردم زابل، زهک، هیرمند و نیمروز و هامون در مجلس خاطرنشان کرد: مطالب پیرامون مشکلات استان سیاستان و بلوچستان و حوزه انتخابیه بسیار زیاد بوده اما به دلیل کمبود وقت به یک نکته از آن بسنده می‌کنم. مسئولان کشور از جمله رئیس جمهور باید نسبت به مشکلات کم آبی استان سیستان و بلوچستان پاسخ دهد؛ دشمنان کشور سد کمال‌خان را بستند تا مردم ولایی این سرزمین که همواره در برابر تمامی توطئه‌های در شرق کشور می ایستند، کوچ کنند. با چه زبانی بگویم به مشکلات کمبود آب منطقه رسیدگی کنید.  

انتهای پیام

کد خبر 9563

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 0 =