کد خبر 12248
۲۳ اسفند ۱۴۰۱ - ۱۳:۳۴

بشیری:

توافق ایران و عربستان خیلی از فرصت های خباثت آلود دشمنان را از بین می‌برد

دستگاه دیپلماسی برای ارتباطات بیشتر با کشورها اقدام کند
توافق ایران و عربستان خیلی از فرصت های خباثت آلود دشمنان را از بین می‌برد

نماینده پاکدشت در مجلس شورای اسلامی گفت: مدل توافق ایران و عربستان بسیار مطلوب بوده و خیلی از فرصت های «خباثت آلود» استکبار جهانی و دشمنان ملت ایران را از بین خواهد برد.

به گزارش نمایندگان ما، فرهاد بشیری در جلسه علنی امروز (سه شنبه) در تذکری گفت: توافق ایران و عربستان اقدام شایسته‌ای است که جا دارد از دستگاه دیپلماسی و شورای عالی امنیت ملی و مسئولان عراق، عمان و چین قدردانی کنیم؛ این مدل توافقات بسیار مطلوب بوده و خیلی از فرصت های «خباثت آلود» استکبار جهانی و دشمنان ملت ایران را از بین خواهد برد لذا به دستگاه دیپلماسی تأکید می‌کنم با حفظ عزت، حکمت و مصلحت در خصوص ارتباطات بیشتر با سایر کشورها به ویژه همسایگان اقدام کند.

وی در تذکر دیگری بیان کرد: باید تیم اقتصادی دولت اقدامات فوری به ویژه در خصوص تقویت ارزش پول ملی و کاهش قیمت ارز و سکه انجام دهد. با توجه به اینکه در این ایام شیب نزولی کاهش قیمت ارز و سکه برای ساماندهی این بازار آغاز شده لازم است اقدامات فوری‌تری در این زمینه صورت گیرد.

بشیری همچنین گفت: اقتصاد کشور به خصوص اقشار حقوق بگیر، کارگران، بازنشستگان و کارمندان نیاز به حمایت دارد چون سرمایه‌های مردم با کاهش ارزش پول ملی دود می‌شود.

این عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس در پایان بر لزوم تسریع روند اجرای رتبه‌بندی فرهنگیان تاکید کرد.

انتهای پیام

کد خبر 12248

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 2 =