کد خبر 15198
۲۳ تیر ۱۴۰۲ - ۱۲:۴۱

دلخوش:

سفرهای رئیس‌جمهور برای ملت ایران دل گرم کننده است

سفرهای رئیس‌جمهور برای ملت ایران دل گرم کننده است

سخنگوی کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس گفت: نگاه رئیس جمهور تقویت روابط دوستانه با سایر کشورهای دنیا بوده و سفرهای اخیر رئیس جمهور و حرکت های دولت در این راستا برای مردم دلگرم کننده است.

به گزارش نمایندگان، سیدکاظم دلخوش سخنگوی کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس و شورای اسلامی با اشاره به دیپلماسی خارجی فعال دولت سیزدهم و سفر رئیس جمهور به آفریقا، بیان کرد: سفرهای رئیس جمهور به کشورهای مختلف و گسترش روابط با کشورها به دنبال تاکید مقام معظم رهبری پیرامون ایجاد روابط دوستانه در منطقه و تقویت پول منطقه ای در مبادلات تجاری آثار خوبی بر جای خواهد گذاشت.

وی در ادامه اظهار کرد: دیدگاه شخص رئیس جمهور نیز بر این موضوع دلالت دارد و در پیگیری ها و سفرهایی که انجام می دهند این موضوع مشهود است. شخص رئیس جمهور در مقابل تلخی ها و ناکامی ها همواره ایستادگی کرده است و با جدیت دیپلماسی خارجی را دنبال کرده است اما وزارت خارجه ما نیز باید قوی تر عمل کند.

نماینده مردم صومعه سرا در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: سفرهای اخیر رئیس جمهور و دیپلماسی سیاسی و اقتصادی که در پیش گرفته شده است را بنده خوب ارزیابی می کنم و برای ملت ایران دلگرم کننده است و جای تحسین دارد.

منبع: ایسنا 

انتهای پیام 

کد خبر 15198

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 8 =