کد خبر 18729
۲۹ فروردین ۱۴۰۳ - ۱۲:۴۳

جوکار:

عملیات «وعده صادق» قدرت موشکی جهان اسلام را نشان داد

عملیات «وعده صادق» قدرت موشکی جهان اسلام را نشان داد

رئیس کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور گفت: عملیات «وعده صادق» قدرت موشکی جهان اسلام را نشان داد چون موشک‌های ما تنها برای نظام جمهوری اسلامی ایران نیست و برای حمایت از کشورهای اسلامی است.

به گزارش نمایندگان، محمد صالح جوکار با اشاره به عملیات «وعده صادق» تصریح کرد: رژیم صهیونیستی در منطقه غرب آسیا مخل امنیت برای همه کشورها است منتها کشورهای اسلامی و عربی به این موضوع توجه نمی‌کنند؛ اگر روزی اسرائیل توان داشته باشد به همه این کشورها مسلط می‌شود چه این‌که این موضوع از اهداف و پروتکل‌های صهیونیست‌ها است.

وی اضافه کرد: در این شرایط برخی از کشورهای اسلامی و عربی به اسرائیل اعتماد کرده و به دنبال عادی سازی هستند حتی آنها اقتصاد رژیم صهیونیستی را تامین می‌کنند انرژی که رژیم برای بمباران مردم غزه نیاز دارند از ذخائر این کشورهای اسلامی است. این اتفاق ناشی از نادانی آنها و یا سرسپردگی یا وابستگی به آمریکا است.

نماینده یزد در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: در این شرایط ایران در پاسخ به تجاوز رژیم صهیونیستی به کنسولگری جمهوری اسلامی ایران در دمشق عملیات «وعده صادق» را انجام داد این عملیات قدرت موشکی جهان اسلام را نشان داد چون موشک‌های ما تنها برای نظام جمهوری اسلامی ایران نیست و موشک‌ها برای حمایت از کشورهای اسلامی است. پس می‌توان گفت که این عملیات قدرت ما را نشان داد.

جوکار ادامه داد: ما پیش از این موشک‌ها را آزمایش می‌کردیم و توان خود را به دنیا نشان می‌دادیم اما با این عملیات دنیا و دشمنان ما قدرت‌مان را در میدان عمل دیدند البته که سپر دفاعی برای اسرائیل ایجاد کردند تا موشک‌هایمان نرسد اما موشک‌های ما با موفقیت به اهداف از قبل پیش‌بینی شده اصابت کرد. دنیا شاهد بود که هدف ما بمباران مراکز اقتصادی و جمعیتی نبود بلکه تنها به سمت مرکز نظامی شلیک کردیم که از آنجا به سمت کنسولگری ما در دمشق شلیک شده بود. این دفاع مشروع ما است.

رئیس کمیسیون شوراها با تاکید بر این‌که باید جهان اسلام بیدار شود، تصریح کرد: رژیم صهیونیستی پوشالی است باید در مقابل این رژیم پوشالی وحدت داشت این رژیم کودک‌کش در طی هفت ماه گذشته نتوانست در مقابل حماس و مردم غزه کاری پیش ببرد، پس چه‌طور می‌خواهد با جهان اسلام مقابله کند؛ می‌توان با اتحاد و وحدت رژیم صهیونیستی را به طور کامل نابود کرد.

انتهای پیام  

کد خبر 18729

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 6 =