کد خبر 6414
۱۶ خرداد ۱۴۰۱ - ۲۲:۱۲

حسینی:

۱۴ هزار نفر تحت پوشش بهزیستی خوزستان قرار گرفتند

۱۴ هزار نفر تحت پوشش بهزیستی خوزستان قرار گرفتند

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی گفت: در سفر کمیسیون اجتماعی مجلس به استان در حوزه بهزیستی اعلام شده که ۲۰ هزار نفر باید تحت پوشش قرار گیرند که ۱۴ هزار نفر در این زمینه جذب شدند.

به گزارش نمایندگان ما، سید کریم حسینی عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی،  ظهر امروز دوشنبه در سومین نشست شورای هماهنگی مدیران کل دستگاه‌های حوزه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در خوزستان اظهار کرد: با توجه به اینکه این شورا طیف وسیعی از مخاطبان را تحت پوشش خودش قرار می‌دهد و جامعه مخاطب در خوزستان برای این دستگاه‌ها فراوان است قطعاً برای اینکه بتوانیم حقوق جامعه مخاطب و همه مردم خوزستان را در این حوزه محقق کنیم بی شک هماهنگی بیشتر این حوزه و پیگیری کارها و استفاده از ظرفیت نمایندگان خوزستان در مجلس می‌تواند مثمر ثمر باشد.

نماینده مردم شهرستان‌های اهواز،  باوی، کارون و حمیدیه در مجلس افزود: در حوزه تعاون، کار و رفاه اجتماعی بیشترین دغدغه در جامعه از جمله در حوزه اشتغال، تعاون و مددجویان سازمان‌های موجود در این شورا وجود دارد که با هماهنگی همه و استفاده از ظرفیت‌های مختلف و هم افزایی توان مدیران این حوزه می‌توان اعتبارات، امتیازات و امکانات بیشتری را برای خوزستان جذب کرد.

وی با اشاره به سفره کمیسیون اجتماعی مجلس به خوزستان و تقدیم بیش از ۴۰ مصوبه به مجلس بیان کرد: یکی از مواردی که امروز در شورای هماهنگی گزارش آن ارائه شد، سفر اعضای کمیسیون اجتماعی مجلس به خوزستان بود که شاهد پیشرفت خوبی در اجرای مصوبات بودیم.

حسینی تصریح کرد: مقرر شد که با همکاری مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خوزستان یک گزارش ۶ ماهه و میزان پیشرفت مصوبات و اجرای آنها به نمایندگان ارائه شود تا در صورت لزوم این پیگیری‌ها را انجام داد.

نماینده مردم شهرستان‌های اهواز،  باوی، کارون و حمیدیه در مجلس اظهار کرد: مثلاً در سفر کمیسیون اجتماعی مجلس به خوزستان در حوزه بهزیستی اعلام شده که نیاز است ۲۰ هزار نفر تحت پوشش قرار گیرند که در گزارش امروز ۱۴ هزار نفر در این زمینه جذب شدند.

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس گفت: امید است تا پایان سال جاری بتوانیم اجرای مصوبات این شورا و پیگیری‌های بیشتری را برای اجرای مصوبات با همکاری مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خوزستان و سایر مدیران خوزستانی داشته باشیم.

منبع: مهر

انتهای پیام

کد خبر 6414

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 1 =