کد خبر 6640
۲۵ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۲:۱۷

فلاحی:

به هم ریختگی بازار موجب فشار بر مردم متدین و سطح پایین جامعه شده است

 به هم ریختگی بازار موجب فشار بر مردم متدین و سطح پایین جامعه شده است

نماینده مردم همدان در مجلس با بیان اینکه به هم ریختگی بازار موجب فشار بر مردم متدین و سطح پایین جامعه شده، گفت: از دستگاه قضایی و نهادهای نظارتی، دولت را تنها نگذارند، زیرا مقام معظم رهبری فرمودند که همه به دولت در این مسیر کمک کنند.

به گزارش خبرنگار نمایندگان ما، احمدحسین فلاحی نماینده مردم همدان در مجلس شورای اسلامی در نشست علنی امروز (چهارشنبه، ۲۵ خرداد ماه) مجلس شورای اسلامی طی تذکری به دولت گفت: تذکرات ما به دولت ۹ ماهه شد و متاسفانه به دلیل عدم توجه به این تذکرات اکنون شاهد بی تدبیری در برخی بخش های کشور هستیم.

نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس یازدهم ادامه داد: امروز کمیسیون اصل ۹۰ گزارش در مورد عدم مدیریت صحیح جریان هسته ای کشور و عدم اجرای صحیح قانون راهبردی برای رفع تحریم ها ارائه کرد که این سوءتدبیر را در رابطه با مدیریت جدید سازمان انرژی اتمی نیز می بینم. امروز شاهد صدور بیانیه شورای حکام علیه جمهوری اسلامی بودیم و باید دید زمینه صدور چنین بیانیه ای کجا بوده است؟ آیا تیم هسته ای عملکرد درستی داشته است؟ آیا توافق و یا بیانیه در بسیاری از بندهای متن کلمه "توافق" ذکر شده است، مجلس باید در جریان قرار می گرفت.

وی ادامه داد: چگونه بدون اطلاع مجلس توافقی امضا می کنند که آن توافق زمینه صدور بیانیه علیه جمهوری اسلامی ایران می شود و کلی هزینه برای نظام اسلامی ایجاد می کند.

فلاحی در تذکر دیگری به دولت اظهار کرد: به هم ریختگی بازار موجب فشار بر مردم متدین و سطح پایین جامعه شده، در واقع افرادی که پشتیبان نظام بوده اند، امروز در فشار شدید قرار گرفته اند. دولت و صاحب نظران از سامانه های مختلف خوبی که در کشور داریم، کمک گرفته و بازار را مدیریت کنند. در کنار این نیز دستگاه قضایی و نهادهای نظارتی، دولت را تنها نگذارند، زیرا مقام معظم رهبری فرمودند که همه به دولت در این مسیر کمک کنند.

نماینده مردم همدان و فامنین بیان کرد: به نظر می رسد دستگاه های نظارتی در این زمینه نقش خود را اجرا نمی کنند، مجلس نیز در ریلگذاری باید مسیر را جهادی قرار دهد. بسیاری از مسائلی که امروز در کشور اتفاق می افتد به دلیل ریلگذاری نامناسب است.  

انتهای پیام

کد خبر 6640

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 1 =