کد خبر 7729
۱۰ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۴:۴۶

راستینه:

سوالات ملی وزیر ورزش به صحن ارجاع می شود

سوالات ملی وزیر ورزش به صحن ارجاع می شود

سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس از حضور وزیر ورزش و جوانان برای پاسخگویی به سوالات نمایندگان در کمیسیون متبوعش خبر داد.

به گزارش نمایندگان ما،احمد راستینه سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی در تشریح نشست امروز(دوشنبه، ۱۰ مرداد ماه) این کمیسیون، گفت: در جلسه امروز کمیسیون فرهنگی، سجادی وزیر ورزش و جوانان به همراه معاونان خود برای پاسخگویی به سوالات ۶ نفر از نمایندگان حضور یافتند.  

نماینده مردم شهرکرد، بن، سامان در مجلس یازدهم افزود: بخشی از سوالات در سطح منطقه‌ای و استانی مطرح شد که از دغدغه‌های اصلی نمایندگان در حوزه انتخابی بود و به پروژه‌های نیمه تمام ورزشی در استان‌های مختلف مربوط می‌شد، با توجه به حجم پروژه‌های نیمه تمام در کشور، نیازمند حدود ۳۰ هزار میلیارد تومان اعتبار برای تکمیل آنها هستیم و کمبود اعتبار مشکل اصلی وزارتخانه در این راستا است.

سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی ادامه داد: در این نشست مقرر شد، برخی از پروژه‌های نیمه تمام با توجه به جمعیت شهری و استانی در اولویت رسیدگی قرار بگیرند، نمایندگان با زمانبندی مشخصی برای تحقق و به سرانجام رسیدن درخواست‌هایشان به توافق رسیدند.

وی در ادامه یادآور شد: برخی از سوالات در سطح ملی  از مشکلات ساختاری در مدیریت وزارت ورزش و جوانان تا مسائلی که برای برخی باشگاه‌ها در سطح آسیا دارند، مطرح شد؛ وزیر و معاونان وزارتخانه پاسخگوی آنها بودند.

راستینه در پایان خاطر نشان کرد: برخی از نمایندگان از پاسخ‌های وزیر قانع نشدند و مقرر شد کمیسیون سطح سوالات را بررسی و تصمیم گیری کند و سوالاتی که ملی هستند و نمایندگان از پاسخ وزیر قانع نشده‌اند به صحن ارجاع داده شود.

انتهای پیام

کد خبر 7729

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 6 =