کد خبر 7934
۲۰ مرداد ۱۴۰۱ - ۰۷:۱۲

بیگی نژاد:

آقای موسوی انتحار سیاسی انجام داد

آقای موسوی انتحار سیاسی انجام داد

نماینده مردم همدان در مجلس گفت: آقای موسوی یک انتحار سیاسی انجام داده‌است؛ اگر کسی عقل سیاسی داشته باشد، به چنین کاری دست نمی‌زند.

هادی بیگی نژاد نماینده مردم همدان در مجلس شورای اسلامی در خصوص نامه منتشر شده میرحسین موسوی به نمایندگان ما، گفت: پیش‌نویسی را از قبل آماده کردند و جلوی ایشان گذاشته‌اند که امضا بزند. اگر ما حرکت‌های دشمن(به طور مشخص شبکه جاسوسی اسرائیل) را طی سال‌های گذشته بشناسیم واضح است که آنها پشت این نامه هستند. پشت پرده این نامه بحدی واضح بود که باورپذیر نبود که آقای موسوی این نامه را نوشته است.

وی با بیان نکاتی ادامه داد: آقای موسوی یک انتحار سیاسی انجام داده‌اند؛ اگر کسی عقل سیاسی داشته باشد، به چنین کاری دست نمی‌زند، مگر اینکه بخواهد انتحار سیاسی انجام دهد که ایشان این کار را کرد و خود را برای همیشه حذف کرد.

عضو کمیسیون انرژی مجلس افزود: موضوع دیگر در باره این نامه پیوست رسانه‌ای خارج از کشور است که قابل پیش‌بینی بود و انجام شد. این یک برنامه کاملا هماهنگ با خارج کشور است که شبکه‌های رسانه‌ای از این به بعد اینکار را ادامه می‌دهند.

بیگی نژاد با بیان اینکه این حرکت ادامه‌ دار است، گفت: موفقیت پرتاب ماهواره خیام با همکاری ایران و چند کشور دیگر باعث خوشحالی مردم ایران شد در این شرایط دنبال این بودند خواسته یا ناخواسته این موفقیت را از مردم ایران بگیرند و باعث شوند این موفقیت به حاشیه برود که این هم کار نادرستی است.  

وی ادامه داد: در شرایطی که همه دست به دست هم داده اند که مردم ایران را ناراحت کنند، اینها راضی نبودند که همین خبر خوش و خوشحالی مردم را ببینند و در نتیجه این موضع گیری را داشتند.

نماینده مردم همدان تصریح کرد: شبکه‌های خارجی طی سال‌های اخیر دو موضوع جدی را به شکل کار تیمی منسجم انجام می‌دادند؛ نخست مبانی فکری نظام را به چالش کشیده و علیه آن موضع می‌گرفتند دیگر اینکه سیاست‌های منطقه‌ای و برنامه موشکی ایران را زیر سوال می‌بردند که این بیانیه این دو موضوع را هدف قرار داده است.

وی ادامه داد: برای مثال در موضوع مبانی فکری نظام، مجلس خبرگان رهبری موضوعی را به نام «کشف ولی فقیه جامع الشرایط» مطرح می‌کند  که در این موضع گیری جایگاه آن را به یک موضوع سیاسی تنزل داده‌اند نه اعتقادی.

بیگی نژاد گفت: این بیانیه با پشتوانه دشمنی ده ها ساله نوشته شده است. توهین سربسته به سردار همدانی یا سردار سلیمانی در این بیانیه سطحی است و هدف مبانی فکری و سیاست‌های ایران در منطقه‌ است.

وی یادآور شد که این موضوع ادامه‌دار و دارای پیوستهای رسانه‌ای است و اسناد دیگری نیز تنظیم کرده‌اند.

انتهای پیام

کد خبر 7934

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 11 =