کد خبر 7987
۲۳ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۰:۳۹

بدری:

گلایه های مردم در جلسه مجلس و دولت مطرح شود

گلایه های مردم در جلسه مجلس و دولت مطرح شود

نماینده اردبیل در مجلس گفت: گلایه های مردم از وضعیت معیشتی، گرانی کالاها و نبود برخی داروها زیاد شده است؛ لازم است این موارد در جلسه مجلس با دولت مطرح شود.

به گزارش خبرنگار نمایندگان ما، صدیف بدری نماینده مردم اردبیل در مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی امروز (یکشنبه) در تذکری گفت: گلایه های مردم از وضعیت معیشتی، گرانی کالاها و نبود برخی داروها به خصوص برای بیماری های خاص و شربت های آنتی بیوتیک کودکان زیاد شده است که لازم است این موارد در جلسه امروز مجلس با دولت مطرح شود.

وی با بیان اینکه مردم در فشار هستند، گفت: کم کم اعتماد مردم به نمایندگان در حال کم شدن است. به ما می گویند که شما به عنوان نماینده مردم باید مدافع حق و حقوق ما باشید اما احساس می کنیم مجلس در مقابل دولت کوتاه می آید.

این نماینده مجلس با بیان اینکه میزان افزایش حقوق کارمندان با افزایش قیمت کالاها هماهنگی ندارد، گفت: در این شرایط دولت توپ را در میدان مجلس می اندازد حال اینکه ما در بودجه حداقل افزایش حقوق را ۱۰ درصد تعیین کردیم. از طرف دیگر افزایش حقوق بازنشستگان لشکری و کشوری هم با افزایش قیمت کالاها همخوانی ندارد.

نایب رئیس کمیسیون عمران مجلس در تذکر دیگری گفت: پنج ماه از شروع سال می گذرد اما هنوز موافقت نامه های تخصیص اعتبارات دولتی و تملک دارایی های سرمایه ای مبادله نشده است. فصل کاری در استان های سردسیر گذشته است پس کی قرار است این اعتبارات تخصیص داده شود. لازم است این موارد در جلسه امروز نمایندگان با هیأت دولت مطرح شده و فکر اساسی برای آن شود.

انتهای پیام

کد خبر 7987

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 4 =