کد خبر 8000
۲۳ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۲:۵۷

پاک فطرت:

دولت خود در مورد بودجه تصمیم‌گیری می‌کند

دولت خود در مورد بودجه تصمیم‌گیری می‌کند

عضوکمیسیون عمران مجلس گفت: با گذشت ۶ ماه از سال هنوز پولی برای اجرای پروژه‌های عمرانی تخصیص نیافته است. به نظر می‌رسد دولت بودجه مصوب مجلس را کنار گذاشته و خود تصمیم گیری می‌کند.

به گزارش خبرنگار نمایندگان ما، علیرضا پاک فطرت نماینده مردم شیراز در مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی امروز(یکشنبه) در تذکری خطاب به سازمان برنامه و بودجه گفت: با گذشت ۶ ماه از سال هنوز پولی برای اجرای پروژه‌های عمرانی به استان‌ها تخصیص داده نشده است. به نظر می‌رسد دولت بودجه مصوب مجلس را کنار گذاشته و خود تصمیم گیری می‌کند.

وی خطاب به وزیر جهاد کشاورزی افزود: جنگل‌های بلوط زاگرس در حال نابودی هستند اما وزیر جهاد کشاورزی توجهی به این موضوع ندارد. وضعیت معیشتی مردم مناسب نیست، روز به روز قدرت خرید مردم ضعیف‌تر می‌شود. بازنشستگان نیز روز به روز فقیرتر شده اما آن طور که باید به آنها توجهی نمی‌شود.

نماینده مردم شیراز در مجلس در تذکری وزیر ورزش و جوانان گفت: ورزشگاه ۵۰ هزار نفری فارس و ۶۰ هزار نفری شیراز هر دو نیمه تمام افتتاح شده است. انتظار می‌رود وزیر شخصا به موضوع ورود کرده و مشکل را حل کند.

عضو کمیسیون عمران مجلس  خطاب به وزیر اقتصاد گفت: وزیر اقتصاد قول داده بود تا سرمایه از دست رفته مردم در بورس را بازگرداند اما گویا فراموش کرده است. قرار بود جداسازی وزارت راه از شهرسازی در سال جدید پیگیری شود اما گویا راه‌های کشور به حال خود رها شده است. این موضوع سبب تعلل در اجرای قانون جهش تولید مسکن نیز شده است.

وی افزود:  اقشار آسیب پذیر جامعه مانند معلولان، زنان بی سرپرست و معتادان از یاد رفته‌اند و بودجه‌ای که در اختیار سازمان بهزیستی قرار می‌گیرد بسیار ناچیز است. باید توجه بیشتری به این قشر آسیب پذیر داشته باشیم.

انتهای پیام

کد خبر 8000

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 0 =