کد خبر 10000
۲ آذر ۱۴۰۱ - ۱۹:۰۸

سلیمی:

دولت باید تا پایان سال وضعیت جاماندگان سهام عدالت را تعیین تکلیف کند

دولت باید تا پایان سال وضعیت جاماندگان سهام عدالت را تعیین تکلیف کند

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: مجلس و کمیسیون اقتصادی به عنوان کمیسیون تخصصی از بعد نظارتی با دعوت از مسئولان موضوع جاماندگان سهام عدالت را پیگیری می‌کند.

به گزارش نمایندگان ما، اصغر سلیمی عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی درباره جاماندگان سهام عدالت، اظهار کرد: بسیاری از هموطنان به نمایندگان مراجع و نسبت به عدم تعلق سهام عدالت به آنها گلایه‌مند بوده و خواستار دریافت سهام عدالت هستند.

وی با بیان اینکه طبق بودجه امسال باید جاماندگان تا پایان سال سهام عدالت دریافت کنند، گفت: حدود ۳ ملیون نفر از جاماندگان از افراد تحت پوشش نهادهای حمایتی مانند بهزیستی، کمیته امداد امام خمینی (ره) و همچنین ایثارگران هستند که در اولویت قرار دارند و باید سهام عدالت به آنها تعلق گیرد.

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس با اشاره به اظهارات مسئولان دولتی مبنی بر اینکه سود سهام عدالت در ۲ مرحله که بخشی از آن هم به زودی پرداخت خواهد شد، افزود: قرار بود که تا پایان سال وضعیت جاماندگان سهام عدالت تعیین تکلیف شود و علی‌رغم اینکه قرار است بخش اول سو دارندگان سهام عدالت به زودی پرداخت شود اما هنوز وضعیت جاماندگان مشخص نیست.

سلیمی با بیان اینکه دولت باید تا پایان وضعیت جاماندگان سهام عدالت را تعیین تکلیف کند، تصریح کرد: مجلس، بویژه کمیسیون اقتصادی از بعد نظارتی این موضوع را پیگیری و با دعوت از مسئولان مربوطه گزارشات لازم درباره عدم اجرای این ماده قانونی را اخذ و موضوع را پیگیری خواهیم کرد تا همه جاماندگان، سهام عدالت دریافت کنند.

منبع: تسنیم

انتهای‌ پیام

کد خبر 10000

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 5 =