کد خبر 6469
۱۹ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۲:۰۱

مرحبا:

افراد تحت پوشش نهادهای حمایتی به ترتیب اولویت سهام عدالت دریافت خواهند کرد

افراد تحت پوشش نهادهای حمایتی به ترتیب اولویت سهام عدالت دریافت خواهند کرد

سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی آخرین روند اعطای سهام عدالت به جاماندگان را تشریح کرد.

به گزارش نمایندگان ما، غلامرضا مرحبا سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی با اشاره به آخرین پیگیری‌های این کمیسیون برای اعطای سهام عدالت به جاماندگان، گفت: طبق اعلام سازمان خصوصی‌سازی قرار است در تیر ماه سهام عدالت به جاماندگان تحت پوشش نهادهای حمایتی اختصاص یابد.

وی با بیان اینکه در بودجه سال ۱۴۰۱ نیز به دولت تکلیف شده که باید به افراد واجد شرایط  سهام عدالت پرداخت شود، افزود: مجلس محل اعطای سهام عدالت به جاماندگان را شرکت‌های مشمول اصل ۴۴ تعیین کرده است که باید از این طریق اقدامات لازم صورت گیرد.

نماینده آستارا در مجلس با اعلام اینکه آمار افرادی که واجد دریافت سهام عدالت هستند بالای ۱۶ میلیون نفر است، ادامه داد: سازمان خصوصی‌سازی اولویت‌بندی برای اعطای سهام عدالت انجام داده که در مرحله اول به افراد تحت پوشش نهادهای حمایتی از جمله کمیته امداد و بهزیستی که بیش از ۴ میلیون نفر هستند سهام داده خواهد شد.

سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس تصریح کرد: پس از اعطای سهام به افراد تحت پوشش نهادهای حمایتی به کارگران فصلی و رزمندگان معسر و ... به ترتیب اولویت سهام عدالت پرداخت خواهد شد.

مرحبا تصریح کرد: دولت باید هرچه سریعتر ضمن نهایی کردن آئین‌نامه اعطای سهام عدالت منبع اعطای این سهام را تعیین و روند واگذاری را آغاز کند.

انتهای پیام

کد خبر 6469

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 1 =