کد خبر 19141
۷ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۴:۱۲

نماینده مردم شیراز و زرقان در مجلس:

تولید قدرت و اقتدار دستاورد دولت شهید رئیسی بود

تولید قدرت و اقتدار دستاورد دولت شهید رئیسی بود

نماینده مردم شیراز و زرقان در مجلس شورای اسلامی تولید قدرت و اقتدار را دستاورد دولت شهید آیت‌الله رئیسی عنوان و بر ضرورت تداوم راه این شهید تأکید کرد.

به گزارش نمایندگان،  ابراهیم عزیزی امروز، ۷ خردادماه در دیدار با جمعی از معتمدین شمال استان فارس ضمن تقدیر و تشکر از حاضران به پاس حضور فعال در انتخابات و گرامیداشت یاد و خاطره شهدای دولت، گفت: شهید آیت‌الله رئیسی سیمای جدیدی از رابطه دولت و مردم را ترسیم کرد.

وی با اشاره به اقدامات دولت شهید جمهور اظهار کرد: تولید قدرت و اقتدار دستاورد دولت شهید آیت‌الله رئیسی بود که با رویکرد عزت‌مندانه در روابط خارجی همراه شد.

عزیزی تصریح کرد: شهید آیت‌الله رئیسی رابطه مردم و حاکمیت را استحکام بخشید و با ایجاد وحدت قوا، ارائه دهنده سبک جدیدی از مدیریت کارآمد و انقلابی شد.

نماینده مردم شیراز و زرقان در مجلس شورای اسلامی در ادامه به انتخابات ریاست جمهوری نیز اشاره کرد و گفت: مسیری که شهید رئیسی در دولت دنبال کرد باید ادامه پیدا کند.

وی افزود: در این انتخابات باید به کسی رای داد که بدون پرداختن به حواشی و جنجال‌سازی‌های بی مورد، مسیر خدمت بی منت به مردم را دنبال کند.

به گزارش نمایندگان،  و به نقل از روابط عمومی دفتر نماینده مردم شیراز و زرقان در مجلس شورای اسلامی، عزیزی تاکید کرد: مردم در انتخابات ریاست جمهوری ویژگی‌های شهید آیت‌الله رئیسی را مد نظر داشته باشند.

انتهای پیام

کد خبر 19141

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 6 =