کد خبر 8568
۱۲ شهریور ۱۴۰۱ - ۱۸:۴۱

حاجی پور:

طرح ساماندهی نیروی انسانی آموزش و پرورش از دستور کار مجلس خارج نشده/ تلاش میکنیم طرح را در اولویت رسیدگی در صحن قرار دهیم

طرح ساماندهی نیروی انسانی آموزش و پرورش از دستور کار مجلس خارج نشده/ تلاش میکنیم طرح را در اولویت رسیدگی در صحن قرار دهیم

سخنگوی کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری مجلس با بیان اینکه طرح ساماندهی نیروی انسانی آموزش و پرورش از دستور کار رسیدگی در صحن مجلس خارج نشده است، گفت: تلاش می‌کنیم با پیگیری از هیأت رئیسه این طرح را در اولویت رسیدگی در صحن مجلس قرار دهیم.

به گزارش نمایندگان ما، ​​​​​رضا حاجی پور سخنگوی کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری مجلس شورای اسلامی ضمن رد برخی شایعات مبنی بر خروج طرح ساماندهی نیروی انسانی آموزش و پرورش از دستور کار مجلس، عنوان کرد: این طرح به هیچ عنوان از دستور کار مجلس خارج نشده و پس از دوره بازدید نمایندگان از حوزه‌های انتخابیه در دستور صحن مجلس قرار خواهد گرفت.

نماینده مردم آمل در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه با توجه به اهمیت و ضرورت ساماندهی نیروی انسانی در آموزش و پرورش، این طرح در کمیسیون آموزش مجلس تدوین و مصوب شده است، افزود: ساماندهی نیروی انسانی در آموزش و پروش از روز نخست، یکی از دغدغه‌های اصلی کمیسیون آموزش و مجلس یازدهم بوده و در صدد هستیم این طرح هرچه سریع‌تر در دستور کار مجلس قرار گیرد.

وی با اشاره به در پیش بودن اول مهرماه و ضرورت تأمین نیروی انسانی برای برگزاری کلاس‌های درس به صورت حضوری، اضافه کرد: امیدواریم تدابیر وزارت آموزش و پرورش برای شروع مهرماه مناسب باشد و از سال ۱۴۰۲ نیز با تصویب این طرح، دیگر نگرانی بابت کلاس‌های خالی از معلم وجود نداشته باشد.

حاجی پور یادآور شد: این طرح به دلیل تقاضای معلمان غیر رسمی آموزش و پرورش پیگیری خواهد شد و تلاش می‌کنیم با اولویت رسیدگی در صحن علنی مجلس قرار گیرد.

سخنگوی کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری مجلس تأکید کرد: این طرح، یکی از طرح‌های مهم کمیسیون آموزش به شمار می‌آید که به دنبال تصویب آن در صحن مجلس هستیم.

انتهای پیام

کد خبر 8568

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 10 =